Pobierz aplikację betfan na telefon
Cracovia – Lech Poznań: Typy, kursy, zapowiedź 28.10

W sobotni meczu 13 kolejki Ekstraklasy Cracovia Kraków zmierzy się na własnym obiekcie z Lechem Poznań. Drużyna Kolejorza oczywiście według analityków jest kandydatem do zwycięstwa w tym spotkaniu, jednak Cracovia gra dobrze na własnym obiekcie i z pewnością postawi trudne warunki Lechowi Poznań. Kto więc wyjdzie zwycięsko z tego starcia i dopisze do ligowej tabeli 3 punkty? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Cracovia – Lech Poznań.

Cracovia - Lech Poznań: Typy, kursy, zapowiedź 28.10

Cracovia – Lech Poznań typy bukmacherskie

 

Cracovia Kraków po sprowadzeniu do siebie Kamila Glika wydawałoby się, że ma szanse osiągnąć dobre rezultaty. Tak jednak się nie stało, albowiem zespół Cracovi wypada w tabeli nadal niezbyt rewelacyjnie, ponieważ  plasuje się na 11 lokacie. Znacznie lepiej radzi sobie Lech Poznań, który przeżywał mały kryzys, ale już wszystko wydaje się, że wróciło do normy i ma na swoim koncie obecnie 23 punkty i plasuje się na 3 pozycji. Tutaj z pewnością, jeżeli chce myśleć o mistrzowskim tytule musi wygrywać. Nie będzie to łatwe spotkanie dla Kolejorza, ale zaryzykuję typem na ich zwycięstwo, albowiem przekonuje mnie tutaj wystawiony kurs na nich na poziomie 2.17.

2.17

WYGRANA LECHA

betfan

Cracovia - Lech Poznań kursy bukmacherskie

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Cracovia - Lech Poznań wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim drużyna Lecha Poznań (kurs 2.17). Nieco mniejsze szanse natomiast ma drużyna gospodarzy - Cracovia, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 3.45. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Cracovia - Lech Poznań to może liczyć na kurs 3.32. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu - ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 1.97, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco niższym, bo 1.81.

Cracovia - Lech Poznań GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Sobotni mecz pomiędzy Cracovią Kraków, a Lechem Poznań w ramach 13 kolejki polskiej Ekstraklasy, odbędzie się 28 października o 17:30 na Stadionie MKS Cracovia w Krakowie. Spotkanie będzie można obejrzeć na żywo na kanałach telewizyjnych. Transmisję z meczu Cracovia - Lech Poznań przeprowadzi Canal+ Sport 3 oraz Canal+ Sport.

  • Relację można także śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!