Pobierz aplikację betfan na telefon
Coventry – Maidstone: Typy, kursy, zakłady 26.02

Dość niespodziewanie w meczu 1/8 finału Pucharu FA będziemy świadkami starcia Coventry z Maidstone. Wydaje się, że te dwie ekipy znalazły się w tej rundzie dość niespodziewanie, a to że los ich skrzyżował daje jednej z nich szanse na awans do 1/4 finału co byłoby niewątpliwie dużym sukcesem. Kto więc okaże się lepszy w tym starciu? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Coventry – Maidstone.

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Coventry – Maidstone?
  2. Zapowiedź meczu Coventry – Maidstone
  3. Jakie są kursy na mecz Coventry – Maidstone?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Coventry – Maidstone?

Coventry – Maidstone typy bukmacherskie

1.94

BRAK BTTS

betfan

Coventry to klub występujący na zapleczu angielskiej Premier League, czyli w Championship. Wydaje się, że z takim rywalem jakim jest Maidstone powinni sobie poradzić bez większych kłopotów. Tutaj różnica klas powinna być zdecydowanie widoczna na boisku, a dla Maidstone to powinien być koniec przygody z Pucharem FA. Oczywiście w pucharach często zdarzają się sensacje, ale tutaj mimo wszystko Converty zagra na własnym obiekcie, więc nie widzę szans, aby Maidstone mógł coś podziałać. Nie wierzę że nawet zdobędą gola, dlatego typuję brak BTTS po kursie 1.94.

 

Coventry - Maidstone kursy bukmacherskie

  • Wygrana Coventry – 1.13
  • Remis – 7.90
  • Wygrana Maidstone – 13.50
  • Powyżej 2.5 goli – 1.23
  • Obie drużyny strzelą gola – 1.77

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Coventry - Maidstone wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim drużyna Coventry (kurs 1.13). Mniejsze szanse natomiast ma drużyna gości - Maidstone, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 13.50. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Coventry - Maidstone to może liczyć na kurs 7.90. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu – ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 1.23, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco wyższym, bo 3.75.

Converty - Maidstone GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Poniedziałkowy mecz pomiędzy Coventry, a Maidstone w ramach 1/8 finału pucharu FA, odbędzie się 26 lutego o 20:45 na Coventery Buliding Society Arena w Coventry. Spotkanie będzie można obejrzeć na żywo na kanałach telewizyjnych. Transmisję z meczu Coventry - Maidstone przeprowadzi telewizja Eleven Sports 3.

  • Relację można także śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!