Clermont – Montpellier: typy, kursy, zakłady 14.04 | Ligue 1

Wojciech Sikora

14 kwietnia 2024

Clermont
29. kolejka w Ligue 1 przyniosła szereg bardzo ciekawych meczów oraz rozstrzygnięć. Przed nami ostatni dzień i ostatnie 3 starcia tej rundy. Clermont, w jednym z nich, zagra na swoim terenie przeciwko Montpellier. Tragiczna forma gospodarzy w całym sezonie, przekłada się właśnie na ich ostatnie miejsce w tabeli. Przed nimi jeszcze kilka szans, by się utrzymać. Czy dziś wykorzystają jedną z nich? Zapraszam na zapowiedź meczu  Clermont – Montpellier. 

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Clermont – Montpellier?
  2. Zapowiedź meczu Clermont – Montpellier.
  3. Jakie są kursy na mecz Clermont – Montpellier?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Clermont – Montpellier?

Clermont – Montpellier: Typy bukmacherskie

Clermont wciąż zajmuje ostatnie miejsce w tabeli, choć w poprzednich pięciu meczach udało im się dopisać łącznie aż cztery punkty. Niemniej jednak do bezpiecznej strefy wciąż tracą aż siedem punktów i niewielka ilość pozostałych kolejek na pewno im w tym nie pomaga. Dziś podejmą drużyną będącą w ich zasięgu, czyli Montpellier.

1.63

OBIE STRZELĄ

betfan

Goście są obecnie na 13. miejscu i także nie wyróżniają się  tym sezonie niczym. Są jednak obecnie w bardzo dobrej formie, która przełożyła się na trzy zwycięstwa, jeden remis i zaledwie jedną porażkę, w poprzednich pięciu kolejkach. Dziś czeka ich walka z drużyną, która nie ma nic do stracenia, dlatego moim zdaniem to otworzy obie drużyny i dlatego typuję, że obie strzelą gola.

Clermont - Montpellier: Kursy bukmacherskie

Wygrana Clermont - 3.15
Remis - 3.45
Wygrana Montpellier - 2.15
Powyżej 2.5 gola - 1.71
Obie strzelą - 1.63
W tym zestawieniu to właśnie goście, czyli Montpellier, będzie faworytem do zdobycia trzech punktów. Kurs na ich wygraną to 2.15. W przypadku ewentualnego zwycięstwa Clermont, przelicznik wynosi na ten moment 3.15. Remis jest to szansa na mnożnik 3.45.

Clermont - Montpellier: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Niedzielny mecz pomiędzy Clermont a Montpellier, w ramach 29. kolejki Ligue 1, odbędzie się 14 kwietnia o 15:00 na Stade Gabriel Montpied w Clermont. Transmisja z tego starcia nie będzie dostępna na żadnym kanale z polskim komentarzem.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy