Chrobry – Sandecja: Typy, kursy, zapowiedź 06.04 | 1 Liga

Jan Paździerski

06 kwietnia 2023

chrobry - sandecja

Już w najbliższy czwartek kolejne mecze Fortuna 1 Ligi. Chrobry Głogów podejmie na własnym boisku ekipę Sandecji Nowy Sącz, w ramach 26. kolejki drugiej najwyższej klasy rozgrywkowej w kraju. Zarówno ekipa gospodarzy jak i drużyna przyjezdnych, nie notują ostatnio dobrych wyników i nie mogą się pochwalić dobrą formą. Zapowiada się więc wyrównany mecz. W Pierwszym meczu pomiędzy tymi zespołami, Chrobry zwyciężył 1:0. Czy uda im się wygrać po raz drugi w tym zestawieniu? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy w meczu Chrobry Głogów – Sandecja Nowy Sącz.

Chrobry – Sandecja: Zapowiedź meczu

Chrobry Głogów mierzy się obecnie z spadkiem formy. Ostatni swój mecz wygrali 19 lutego z Chojniczanką. Notują oni katastrofalną serię 6 meczów bez zwycięstwa. Chrobry, po dobrym starcie sezonu obniżył znacząco swój poziom i aktualnie znajduje się na 8 miejscu w tabeli. Ostatnie wyniki jednak nie wskazują na to, lecz jest to zasługa dużej ilości punktów zdobytych na starcie rozgrywek. Ekipa gości mierzy się teraz z dużym kryzysem. Piastują oni przedostatnie miejsce ligowej tabeli, a rokowania nie są pozytywne. Jeżeli nie zaczną regularnie punktować, mogą pożegnać się z 1 ligą i nowy sezon rozpocząć zmaganiami w 2 lidze.

Chrobry - Sandecja: Typy

Spodziewam się, że zespół gospodarzy ruszy stanowczo do ataku, tym bardziej, że gra u siebie. Potrzebują oni przerwania złej passy meczy bez porażki,  a rywal wydaje się być idealnym. Sandecja mierzy się z dużym kryzysem, co może zostać wykorzystane przez zespół gospodarzy. Obstawiam, że Chrobry strzeli powyżej 1.5 gola.

2.75

CHROBRY

POWYŻEJ 1.5 GOLA

betfan

Chrobry - Sandecja: Gdzie obejrzeć? Transmisja TV, online, na żywo

Czwartkowy mecz Fortuna 1 ligi pomiędzy Chrobrym Glógów a Sandecją Nowy Sącz odbędzie się 6 lutego o godzinie 18:00 na Stadionie Chrobrego w Głogowie. Transmisję z tego starcia nie będzie na żadnej polskiej stacji.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:

Autor tekstu

Jan Paździerski

Od dzieciństwa interesuje się sportem, w szczególności piłką nożną, w którą grałem od najmłodszych lat do końca liceum. Interesują mnie głównie sporty drużynowe, lecz bardzo lubię również tenis ziemny jak i stołowy, w które sam regularnie grywam. Na studiach, zainteresowałem się żużlem, dlatego obecnie również na bieżąco śledzę wyniki ligowe jak i starcia w ramach Grand Prix, a sporadycznie wybieram się na mecze poznańskich Skorpionów. Z portalem Sport Betfan związany od 2023 roku.

Najnowsze wpisy