Pobierz aplikację betfan na telefon
Chrobry Głogów – Motor Lublin: Typy, kursy, zapowiedź 20.10
W piątkowym meczu 12 kolejki polskiej I piłkarskiej Ligi Chrobry Głogów podejmie na własnym obiekcie Motor Lublin. Drużyna z Lublina do pewnego czasu była rewelacją rozgrywek, jednak w ostatnim czasie nieco obniżyli loty przez co także spadli w ligowej tabeli. Chroby Głogów natomiast zaczął sezon bardzo słabo i plasuje się na ostatnim miejscu w tabeli. Czy w końcu uda im się odbić od ligowego dna? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Chrobry Głogów – Motor Lublin.

Chrobry Głogów – Motor Lublin typy bukmacherskie

Chrobry Głogów po 11 rozegranych spotkaniach zajmuje ostatnie miejsce w ligowej tabeli Fortuna 1 Ligi. Seryjnie przegrywają oni spotkania i jeżeli nic nie zmienią w swoim stylu gry będą kandydatami do spadku. Na ten moment sytuacja jeszcze nie jest zła, ale jeżeli znów przegrają kolejne spotkania może być znacznie gorzej. Teraz czeka ich starcie z Motorem, który nieco wytracił początkowy impet. To jednak drużyna z Lublina jest faworytem i spodziewam się, że powróci na zwycięska ścieżkę ogrywając ostatni zespół w tabeli. Stawiam na ich wygraną po kursie 2.00 w Betfan.

2.00

WYGRANA MOTORU

betfan

Chrobry Głogów - Motor Lublin kursy bukmacherskie

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Chrobry Głogów - Motor Lublin wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim drużyna Motoru Lublin (kurs 2.00). Nieco mniejsze szanse natomiast ma drużyna gospodarzy - Chrobry Głogów, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 3.65. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Chrobry Głogów - Motor Lublin to może liczyć na kurs 3.35. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu - ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 1.81, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco wyższym, bo 1.90.

Chrobry Głogów - Motor Lublin GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Piątkowy mecz pomiędzy Chrobrym Głogów, a Motorem Lublin w ramach 12 kolejki polskiej 1 Ligi, odbędzie się 20 października o 18:00 na Stadionie Chrobrego w Głogowie. Spotkania nie będzie można obejrzeć na żywo na kanałach telewizyjnych.
  • Relację można jednak śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!