Chrobry Głogów – Miedź Legnica: Typy, kursy, zakłady 13.04

Adrian Krawczyk

13 kwietnia 2024

Chrobry Głogów, typy

W ostatnim sobotnim meczu 27. kolejki Fortuna 1 Ligi Chrobry Głogów zmierzy się na własnym obiekcie z Miedzią Legnica. Drużyna z Głogowa obroniła się przed strefą spadkową i wypracowała sobie na tyle przewagi, że wydaje się, że może w spokoju zakończyć sezon. Miedź natomiast znacznie obniżyła loty. Czy w tym meczu będą w stanie się odbić? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Chrobry Głogów – Miedź Legnica.

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Chrobry Głogów – Miedź Legnica?
  2. Zapowiedź meczu Chrobry Głogów – Miedź Legnica
  3. Jakie są kursy na mecz Chrobry Głogów – Miedź Legnica?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Chrobry Głogów – Miedź Legnica?

Chrobry Głogów – Miedź Legnica typy bukmacherskie

3.20

WYGRANA CHROBREGO

betfan

Chrobry Głogów i Miedź Legnica to dwie odmienne ekipy w tym sezonie. Chrobry miał bardzo słaby start sezonu, a w ostatnim czasie znacznie lepiej punktują, natomiast Miedź Legnica miała bardzo dobry strat, a w ostatnim czasie nie potrafią zapunktować od za 3 od 4 spotkań. Przez to też spadli w ligowej tabeli i wydaje się, że to spotkanie to dla nich ostatnia szansa, aby chociaż powalczyć jeszcze o baraże do Ekstraklasy. Jako, że Chrobry gra w ostatnim czasie całkiem przyzwoicie,  a tutaj zagra u siebie to pokuszę się o typ na ich wygraną.

 

Chrobry Głogów - Miedź Legnica kursy bukmacherskie

  • Wygrana Chrobry Głogów – 3.20
  • Remis – 3.30
  • Wygrana Miedź Legnica – 2.15
  • Powyżej 2.5 goli – 1.96
  • Obie drużyny strzelą gola – 1.58

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Chrobry Głogów - Miedź Legnica wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim drużyna Miedzi Legnica (kurs 2.15). Mniejsze szanse natomiast ma drużyna gospodarzy - Chrobry Głogów, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 3.20. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Chrobry Głogów - Miedź Legnica to może liczyć na kurs 3.30. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu – ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 1.96, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco niższym, bo 1.76.

Chrobry Głogów - Miedź Legnica GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Sobotni mecz pomiędzy Chrobrym Głogów, a Miedzią Legnica w ramach 27. kolejki polskiej Fortuna 1. Ligi, odbędzie się 13. kwietnia o 20:00 na Stadionie Chrobrego w Głogowie. Spotkania nie będzie można obejrzeć na żywo na kanałach telewizyjnych.

  • Relację można jednak śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
 

Autor tekstu

Adrian Krawczyk

Pasjonat piłki nożnej od młodu. Później sam próbował swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych. Teraz największy pasjonat piłki nożnej, kolarstwa oraz skoków narciarskich. Wszechstronność w sporcie to mój atut - śledzę praktycznie wszystko, co jest możliwe - od darta, przez esport, aż po topowe mecze piłkarskie.

Najnowsze wpisy