Pobierz aplikację betfan na telefon
Chrobry Głogów – Górnik Łęczna: Typy, kursy, zakłady 26.02

W ostatnim meczu 21. kolejki Fortuna 1 Ligi Chrobry Głogów zmierzy się na własnym obiekcie z Górnikiem Łęczna. Goście w tym spotkaniu liczą się w walce o baraże do Ekstraklasy. Chroby natomiast odbił się od dna, jednak nadal musi regularnie punktować, aby nie powrócić do strefy spadkowej. Kto więc wyjdzie zwycięsko z tej rywalizacji? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Chrobry Głogów – Górnik Łęczna.

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Chrobry Głogów – Górnik Łęczna?
  2. Zapowiedź meczu Chrobry Głogów – Górnik Łęczna
  3. Jakie są kursy na mecz Chrobry Głogów – Górnik Łęczna?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Chrobry Głogów – Górnik Łęczna?

Chrobry Głogów – Górnik Łęczna typy bukmacherskie

2.07

POWYŻEJ 2.5 GOLA

betfan

Górnik Łęczna w tym sezonie prezentuje się lepiej od swoich dzisiejszych rywali, czyli drużyny Chrobrego Głogów. Przede wszystkim są bardziej równą ekipą, a nie grającą bardzo falowo. Łęczna ma na swoim koncie 31 punktów i lasuje się na siódmej pozycji. Chrobry natomiast ma tych punktów o 9 mniej, przez co nadal ma tylko 3 punkty zapasu nad strefą spadkową. Z pewnością przed własną publicznością chcieliby zapunktować choćby za 1 oczko, aby powiększać lub utrzymywać swoją przewagę nad rywalami za nimi. W meczach Chrobrego pada sporo goli, a tutaj zagrają dość dwie ofensywne drużyny dlatego typuję powyżej 2.5 gola.

 

Chrobry Głogów - Górnik Łęczna kursy bukmacherskie

  • Wygrana Chrobry Głogów – 2.70
  • Remis – 3.20
  • Wygrana Górnika Łęczna – 2.52
  • Powyżej 2.5 goli – 2.07
  • Obie drużyny strzelą gola – 1.84

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Chrobry Głogów - Górnik Łęczna wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim drużyna Górnika Łęczna (kurs 2.52). Mniejsze szanse natomiast ma drużyna gospodarzy –Chrobry Głogów, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 2.70. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Chrobry Głogów - Górnik Łęczna to może liczyć na kurs 3.20. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu – ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 2.07, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco niższym, bo 1.67.

Chrobry Głogów - Górnik Łęczna GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Poniedziałkowy mecz pomiędzy Chrobrym Głogów, a Górnikiem Łęczna w ramach 21. kolejki polskiej Fortuna 1. Ligi, odbędzie się 26 lutego o 18:00 na Stadionie Chrobrego w Głogowie. Spotkania nie będzie można obejrzeć na żywo na kanałach telewizyjnych.

  • Relację można jednak śledzić na SportBetfan.pl. Relacja do śledzenia znajduje się poniżej:
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!