Chrobry Głogów – Znicz Pruszków: Typy, kursy, zapowiedź 06.11 | 1 Liga

Jan Paździerski

06 listopada 2023

Chrobry Głogów, typy
Bardzo ciekawie zapowiada się mecz 14. kolejki polskiej 1 ligi, pomiędzy Chrobrym Głogów a Zniczem Pruszków. Już w najbliższy poniedziałek, czeka nas ciekawe starcie polskiej 1 ligi. Ekipa z Głogowa, podejmie na własnym boisku zespół przyjezdnych z Pruszkowa. Obie ekipy będą mocno zmobilizowane aby zdobyć 3 punkty ze względu na swoje położenie w tabeli, i obie udowadniały nie raz, że potrafią konstruować groźne akcje. Kto dziś okaże się lepszy? Czy ekipa gospodarzy zdoła zatrzymać 3 punkty? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy w meczu Chrobry Głogów – Znicz Pruszków.

Chrobry Głogów – Znicz Pruszków: typy bukmacherskie

W poniedziałek ekipa Chrobrego Głogów, podejmie na własnym boisku ekipę Znicza Pruszków, która zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli, jedno miejsce nad nimi. Chrobry to bez wątpienia jedna z największych niespodzianek obecnych rozgrywek, ze względu na to, iż zajmują ostatnie miejsce w tabeli, z zaledwie 9 punktami. Oczywiście, sezon jest dopiero w połowie, ale zespół radzi sobie aktualnie fatalnie.
Obecnie drużyna z z Pruszkowa zajmuje ostatnie miejsce w tabeli. Na swoim koncie mają 11 punktów, co oznacza 2 punkty więcej niż gospodarze i 1 punkty straty do bezpiecznej strefy. Znicz zdobył 3 zwycięstwa i przegrał 8 razy. Bilans bramkowy wynosi zaledwie 10 zdobytych bramek i 18 straconych. W poprzedniej serii spotkań goście zremisowali imponująco z Miedzią Legnica 1-1, choć w tym meczu byli skazywani na porażkę. Obstawiam, że Znicz wygra ten mecz.

2.34

ZNICZ

WYGRA MECZ

betfan

Chrobry Głogów - Znicz Pruszków: kursy bukmacherskie

Bukmacherzy w swoich ofertach przedstawili kursy bukmacherskie na spotkanie polskiej 1 ligi pomiędzy Chrobrym Głogów a Zniczem Pruszków. W tym meczu nie ma wyraźnego faworyta a kurs na gospodarzy to 2.96. Trochę większe szanse ma drużyna gości - Znicz, na którą mnożnik został wyceniony na 2.34. Gracz, który zdecyduje się obstawić remis w tym spotkaniu może liczyć na kurs 3.30.

Chrobry Głogów - Znicz Pruszków: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Poniedziałkowy mecz pomiędzy drużynami Chrobrego Głogów a Znicza Pruszków, w ramach 14 kolejki polskiej 1 ligi, odbędzie się 6 listopada o 18:00 na Stadionie Chrobrego Głogów. Spotkanie nie będzie transmitowane przez żadną polską stację telewizyjną.
  • Relację można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej

Autor tekstu

Jan Paździerski

Od dzieciństwa interesuję się sportem, w szczególności piłką nożną, w którą grałem od najmłodszych lat do końca liceum. Interesują mnie głównie sporty drużynowe, lecz bardzo lubię również tenis ziemny jak i stołowy, w które sam regularnie grywam. Na studiach zainteresowałem się żużlem, dlatego obecnie również na bieżąco śledzę wyniki ligowe jak i starcia w ramach Grand Prix, a sporadycznie wybieram się na mecze poznańskich Skorpionów. Z portalem Sport Betfan związany od 2023 roku.

Najnowsze wpisy