Pobierz aplikację betfan na telefon
Chorwacja – Walia: typy, kursy, zapowiedź | 25.03 EURO
Za nami dwa dni pełne emocji, związanych z eliminacjami do Mistrzostw Europy 2024, a to dopiero początek. Chorwacja,  w jednym z siedmiu spotkań tego dnia, zmierzy się z na swoim boisku z Walią. Przed nami zdecydowanie najciekawsze starcie tego dnia. Po Mistrzostwach Świata i zdobyciu trzeciego miejsca, euforia u gospodarzy opadła i pora powalczyć o awans do EURO 2024. Czy zaczną od kompletu punktów? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy meczu Chorwacja – Walia.

Chorwacja – Walia: Zapowiedź meczu

Chorwacja ma za sobą świetne wyniki w każdych rozgrywkach jakich brali ostatnio udział. Awans do fazy play-off Ligi Narodów w grupie z Danią, Austrią i przede wszystkim Francją, był niezłym wyycznem. Mimo wszystko największym był powrót z Kataru z medalem za trzecie miejsce. Od Mundialu minęło jednak sporo czasu i teraz muszą zmierzyć się w kwalifikacjach do mistrzostw Europy. Pierwszy mecz, w grupie gdzie są zdecydowanym faworytem, rozegrają z Walią. Drużyna z wysp jest w ogromnym dołku i nie potrafili wygrać ośmiu spotkań, kończąc udział w MŚ na ostatnim miejscu grupy B z jednym punktem.

Chorwacja - Walia: - Typ na mecz

Nic dziwnego, że w tym meczu sporym faworytem są gospodarze. Walia nie prezentuje ostatnio jakości jakiej można by się spodziewać po takich zawodnikach. Choć od mundialu minęło sporo czasu, to myślę że nie będą w stanie postawić się bardzo solidnej Chorwacji. Moim zdaniem drużyna znad morza Adriatyckiego zacznie eliminacje od kompletu punktów.

1.63

CHORWACJA WYGRA

betfan

Chorwacja - Walia: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Sobotni mecz pomiędzy Chorwacją a  Walią w ramach kwalifikacji do Mistrzostw Europy, odbędzie się 25 marca o 20:45 na Stadion Poljud w Splicie. Mecz będzie emitowany przez stację Polsat Sport Premium 1 z polskim komentarzem.
  • Relację live można śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!