Pobierz aplikację betfan na telefon
Chicago Bulls – Philadelphia 76ers: Typy NBA zapowiedź
Jak co noc przed nami kolejne spotkania najlepszej ligi koszykarskiej na świecie, czyli NBA. W jednym z nocnych spotkań Chicago Bulls podejmie w swojej hali Philadelphie 76ers. Oba zespoły wystartowały gorzej niż wszyscy zakładali. Zapraszam na zapowiedź i typy Chicago Bulls – Philadelphia 76ers.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

NBA: Chicago Bulls – Philadelphia 76erss – zapowiedź meczu

Chicago Bulls wygrali na razie tyle meczów ile przegrali, czyli 3. Philadelphia 76ers, która została przez nas wskazana na czarnego konia Konferencji Wschodniej nie radzi sobie najlepiej. Zaczęło się od trzech porażek z rzędu. 76ers wygrali tylko z Indianą Pacers i Toronto Raptors, czyli z drużynami, które nie są uważane za jakichś dużych potentatów w tym sezonie. Byki za to wygrywają z dobrymi drużynami, aby przegrywać z outsiderami.

NBA: Chicago Bulls - Philadelphia 76ers - typy

Trudno wskazać tutaj zwycięzcę. Oba zespołu potrzebują wygranych jak tlenu i oba zespoły są dotychczas dosyć nieprzewidywalne. Oba zespoły również grały minionej nocy i to 76ers wygrali swój mecz, a Bulls przegrali. Zarówno drużyna z Chicago, jak i z Filadelfii są po dalekich podróżach. Ci pierwsi na wschodnie wybrzeże wracają z Texasu, a drudzy z Toronto w Kanadzie. Raczej nie ma się co nastawiać na zachwycającą grę w obronie, a w to graj Jamesowi Hardenowi.

1.78

WYGRANA PHILADELPHII 76ERS

Z DOGRYWKĄ

betfan


 

NBA: Chicago Bulls - Philadelphia 76ers - gdzie obejrzeć? Transmisja TV, online, na żywo

Spotkanie pomiędzy Chicaho Bulls, a Philadelphią 76ers odbędzie się w nocy z 29 na 30 października o godzinie 02:00. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na platformie internetowej League Pass, który dostępny jest na oficjalnej stronie NBA.com.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!