Pobierz aplikację betfan na telefon
Charlotte Hornets – GS Warriors: Typy NBA zapowiedź
Jak co noc przed nami kolejne spotkania najlepszej ligi koszykarskiej na świecie, czyli NBA. W jednym z nocnych spotkań Charlotte Hornets podejmie w swojej hali obecnych mistrzów NBA – Golden State Warriors. Czy oba zespoły zrównają się bilansem meczowym po tym spotkaniu? Zapraszam na zapowiedź i typy Charlotte Hornets – GSW.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

NBA: Charlotte Hornets – Golden State Warriors – zapowiedź meczu

Golden State po pięciu meczach mają bilans 3-2. Golden State poradzili sobie z tymi słabszymi rywalami, jak Los Angeles Lakers, Sacramento King, ale zaliczyli porażki z Denver Nuggets i Phoenix Suns. Piąte spotkanie wygrali z Miami Heat, czyli już dosyć dobrą drużyną, która jednak nie weszła dobrze w nowy sezon. Charlotte Hornets za to wszystkich zaskakują. Drużyna Michaela Jordana zaczęła sezon od 2-1, aby przegrać po dogrywce z NY Knicks i ostatniej nocy z Orlando Magic, dla których była to pierwsza wygrana w tym sezonie.

NBA: Charlotte Hornets - Golden State Warriors - typy

Faworyt jest tylko jeden. Każdy inny wynik niż zwycięstwo aktualnych mistrzów będzie dużą niespodzianką. Golden State mają już dwie porażki i nie chcą sobie pozwolić na kolejną i to z takim przeciwnikiem jak Charlotte Hornets, którzy są po prostu średni.

1.81

WYGRANA GSW

HANDICAP -9.5

betfan


 

NBA: Charlotte Hornets - Golden State Warriors - gdzie obejrzeć? Transmisja TV, online, na żywo

Spotkanie pomiędzy Charlotte Hornets, a Golden State Warriors odbędzie się w nocy z 29 na 30 października o godzinie 01:00. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na platformie internetowej League Pass, który dostępny jest na oficjalnej stronie NBA.com.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!