Pobierz aplikację betfan na telefon
Championship. Zapowiedź 39. kolejki

Jeszcze zanim swoje mecze po przerwie reprezentacyjnej rozpoczną najlepsze ligi świata, już w piątek będziemy mogli zobaczyć 11 spotkań Championship. Oto krótka zapowiedź wybranych przeze mnie dwóch spotkań. Zdecydowałem, że tym razem zasugeruję, co bym zagrał w każdym z tych meczów. Mecze Championship można obstawić klikając w przycisk „obstaw”.

Watford- Sheffield Wednesday (16:00)

Zaczniemy od chyba tzw. największego pewniaczka. Spadkowicz z Premier League, aktualny wicelider tabeli zmierzy się z zdziesiątkowaną drużyną gości, która zajmuje przedostatnie miejsce (choć gdyby nie kara -6 punktów nałożona na Sheffield na początku sezonu byliby aktualnie dwie pozycje wyżej). Za gospodarzami przemawia także forma oraz jakość zawodników. Wygrali 9 z ostatnich 10 meczów, tracąc przy tym tylko 6 bramek, a 24 strzelając. Szerszenie już teraz mają w swoim składzie zawodników na poziomie Premier League. Z drugiej strony mamy drużynę Sheffield, której udało ostatnio się przełamać i zdobyć 4 punkty, jednak wcześniej przegrali 7 spotkań z rzędu.

Mój typ jest prosty: Zwycięstwo Watford po kursie 1.54

Wycombe- Blackburn Rovers (16:00)

Było o spadkowiczu to teraz o beniaminku. Drużynie Wycombe, w której gra lubiany Adebayo Akinfenwa udało się w zeszłym roku sensacyjnie awansować z Football League 1. Niestety, zostali szybko zweryfikowany w Championship. Obecnie zajmują ostatnie miejsce, mając 27 punktów. Do bezpiecznej strefy tracą 11 oczek. Outsiderzy podejmą u siebie trzykrotnych mistrzów Anglii z Blackburn. Oczywiście najlepsze czasy Blackburn już dawno minęły. Aktualnie drużyna jest typowym średniakiem na zapleczu najlepszej ligi świata. W barwach Rovers na lewej obronie gra znany z gry w Lechu Poznań Barry Douglas. Najważniejszą informacją jednak jest to, że Bradley Duck zawodnik, który jest mózgiem całego zespołu, doznał ostatnio poważnej kontuzji. Obie drużyny mają ograniczony potencjał ofensywny, a w ich meczach nie pada dużo bramek.

Mój typ na mecz: under 2,5 bramki po kursie 1.84

 

Wszystkie piątkowe mecze Championship:

o godz 16:00:

Bournemouth- Middlesbrough

Brisol City- Stoke

Cardiff- Nottingham

Derby County- Luton Town

Millwall- Rotherham

Preston- Norwich

QPR- Coventry

Watford- Sheffield Wednesday

Wycombe- Blackburn Rovers

o godz. 18:30:

Barnsley- Reading

o godz 21:00:

Birmingham- Swansea

 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!