Cagliari – Torino: typy, kursy, zapowiedź 26.01 | Serie A

Wojciech Sikora

26 stycznia 2024

Cagliari, typy
W ten weekend kibice Serie A będą skupiali swoje oczy na 22. kolejce, gdzie czeka ich mnóstwo znakomitych spotkań. Cagliari, w jedynym pojedynku rozgrywanym tego dnia, zmierzy się na swoim terenie przeciwko Torino. Dla gospodarzy ten sezon to jedna wielka niepewność i ciągła walka o utrzymanie. Przed nimi ciężkie starcie i na pewno nie będzie im łatwo zachować choć jednego punktu. Jak zakończy się ten mecz? Zapraszam na zapowiedź meczu Cagliari – Torino.

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Cagliari – Torino?
  2. Zapowiedź meczu Cagliari – Torino.
  3. Jakie są kursy na mecz Cagliari – Torino?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Cagliari – Torino?

Cagliari – Torino: Typy bukmacherskie

Ponownie Cagliari wróciło na ten sezon do Serie A, ale jak można było się spodziewać, walka o utrzymanie nie przyjdzie im łatwo. Już w tym momencie są tuż nad strefą spadkową, a tak naprawdę dzieli ich tylko punkt od Verony, czy dwa oczka od Empoli. Porażka w tym starciu może sprawić, że spadną do najgorszej trójki ligi. Zadanie przed nimi o tyle trudne, że Torino ostatnim czasem jest coraz bardziej regularne i nie pozwala rywalom na zbyt wiele pod ich bramką.

1.56

PONIŻEJ 2.5 GOLA

betfan

Raczej nie ma co spodziewać się po tym starciu wielu goli. Torino bardzo szachuje swoje pojedynki, a ich wygrane są z reguły minimalne. W pierwszej kolejce w tym sezonie nie zobaczyliśmy żadnej bramki w wykonaniu tego duetu. Dziś również typuję poniżej 2.5 gola.

Cagliari - Torino: Kursy bukmacherskie

  • Wygrana Cagliari - 3.40
  • Remis - 3.10
  • Wygrana Torino - 2.21
  • Powyżej 2.5 gola - 2.34
  • Obie strzelą - 2.08
W tym pojedynku to Torino będzie występowała, jako nieznaczny faworyt, a kurs na ich zwycięstwo to obecnie 2.21. Eksperci znacznie mniejsze szanse upatrują w Cagliari, przez co przelicznik na ich wygraną to 3.40. W przypadku remisu z kolei można oczekiwać mnożnika 3.10.

Cagliari - Torino: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Piątkowy mecz pomiędzy Cagliari a Torino, w ramach 22. kolejki Serie A, odbędzie się  26 stycznia o 20:45 na Unipol Domus w Cagliari. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na kanale Eleven Sports 3 z polskim komentarzem.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy