Pobierz aplikację betfan na telefon
Cagliari – Empoli: Typy, kursy, zapowiedź 30.12 | Serie A

Cagliari oraz Empoli to dwie bardzo słabe prezentujące się w tym sezonie drużyny we włoskiej Serie A. Obie ekipy znajdują się w strefie spadkowej i z pewnością to spotkanie będzie dla nich ważne, albowiem mogą podreperować swoja sytuację wygrywając to spotkanie. Czy którejś drużynie uda się wywalczyć 3 punkty? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Cagliari – Empoli.

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Cagliari – Empoli?
  2. Zapowiedź meczu Cagliari – Empoli
  3. Jakie są kursy na mecz Cagliari – Empoli?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Cagliari – Empoli?

Cagliari – Empoli typy bukmacherskie

1.83

PONIŻEJ 2.5 GOLA

betfan

Zarówno drużyna Cagliari, jak i Empoli musi w tym sezonie bronić się przed spadkiem. Ich sytuacja nie jest zbyt ciekawa, albowiem po 17 kolejkach Cagliari ma na swoim koncie 13 punktów, a Empoli ma o jedno oczko mniej. Oczywiście ich strata do drużyn przed nimi nie jest duża, albowiem choćby do 15 miejsca są to 3-4 punkty, jednak jeżeli nie zaczną regularnie punktować mogą być kłopoty. Wydaje się, że dla obu drużyn to dobry mecz, albowiem zmierzą się ze słabszym rywalem. Ciężko wskazać, kto wygra to spotkanie, więc pójdę w bramki w tym meczu. Jako, że nie są to bramkostrzelne zespoły, albowiem Cagliari strzeliło 16 bramek w tym sezonie, a Empoli zaledwie 10 to typuję w tym spotkaniu poniżej 2.5 gola po kursie 1.83.

 

Cagliari - Empoli kursy bukmacherskie

  • Wygrana Cagliari - 2.06
  • Remis - 3.35
  • Wygrana Empoli - 3.40
  • Powyżej 2.5 goli - 1.88
  • Obie drużyny strzelą gola - 1.75

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Cagliari - Empoli wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim drużyna Cagliari (kurs 2.06). Mniejsze szanse natomiast ma drużyna gości - Empoli, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 3.40. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Cagliari - Empoli to może liczyć na kurs 3.35. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu – ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 1.88, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco niższym, bo 1.83.

Cagliari - Empoli GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Sobotni mecz pomiędzy Cagliari, a Empoli w ramach 18 kolejki włoskiej Serie A, odbędzie się 30 grudnia o 15:00 na Unipol Domus w Cagliari. Spotkania nie będzie można obejrzeć na żywo na kanałach telewizyjnych.

  • Relację można jednak śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!