Pobierz aplikację betfan na telefon
Cadiz – Atletico Madryt: Typy, kursy, zakłady 09.03 | LaLiga
Przed nami 28. kolejka LaLiga, która rozpocznie się w piątek, a drugim pojedynkiem w sobotę będzie spotkanie pomiędzy drużyną grającą o miejsce w Lidze Mistrzów, a gospodarzami, którzy walczą o utrzymanie. Sprawdź typy i zapowiedź na mecz Cadiz – Atletico Madryt.
 • Z artykułu dowiesz się:
 1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Cadiz – Atletico Madryt?
 2. Zapowiedź meczu Cadiz – Atletico Madryt.
 3. Jakie są kursy na mecz Cadiz – Atletico Madryt?
 4. Gdzie obejrzeć mecz Cadiz – Atletico Madryt?

Cadiz – Atletico Madryt: typy bukmacherskie

1.74

ATLETICO MADRYT

betfan

  Wczorajszy swój mecz FC Barcelona zdołała wygrać, dzięki czemu odskoczyła na kolejne 3 punkty. Jeżeli Atletico Madyt nie chce oddalić się od czołówki i powalczyć o podium, a tym samym oddalić się od piątego Athleticu Bilbao i zabezpieczyć miejsce dające grę w Lidze Mistrzów musi wygrać na wyjeździe z Cadiz. Ewentualna wygrana pozwoliłaby im zbliżyć się na jeden punkt do Girony przed jej meczem i utrzymać trzypunktowy dystans do Barcelony. Cadiz walczy o utrzymanie, ale do bezpiecznego miejsca traci 5 punktów, to ponad 1/4 tego co zdobył w 27 kolejek, więc ich spadek jest coraz pewniejszy. Stawiamy na zwycięstwo gości, ponieważ są po prostu lepszą drużyną, która ma za sobą niezłe tygodnie w meczach ligowych.

Cadiz - Atletico Madryt: kursy bukmacherskie

 • Wygrana Cadiz - 4.70
 • Remis - 3.55
 • Wygrana Atletico Madryt - 1.74
 • Powyżej 2.5 goli - 2.06
 • Obie drużyny strzelą gola - 2.06
W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Cadiz - Atletico Madryt wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim drużyna Atletico Madryt (kurs 1.74). Mniejsze szanse natomiast ma drużyna gospodarzy - Cadiz, na których mnożnik został wyceniony na poziomie wynoszącym 4.70. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Cadiz - Atletico Madryt to może liczyć na kurs 3.55.

Cadiz - Atletico Madryt: GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Sobotni mecz pomiędzy Cadiz, a Atletico Madryt w ramach 28. kolejki hiszpańskiej LaLiga odbędzie się 9 marca o godzinie 16:15 na Estadio Nuevo Mirandilla w Cadiz. Spotkanie Cadiz - Atletico Madryt będzie można obejrzeć na żywo w na kanale telewizyjnym Canal+ Sport 2.
 • Relację można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!