Burundi – Namibia: Typy, kursy, zapowiedź | 20.06 Puchar Narodów Afryki

Jan Paździerski

19 czerwca 2023

Burundi
Nie tylko w Europie, ale również w Afryce, rozgrywane są aktualnie eliminacje do kontynentalnych pucharów. Burundi w jednym z trzech spotkań zaplanowanych na ten dzięń, w ramach Pucharu Narodów Afryki, zmierzy się na swoim stadionie z Namibią. W grupie C aktualnie wszystko może się jeszcze wydarzyć, a Namibia zajmuje obecnie 1 miejsce. Ten mecz może zadecydować o końcowym miejscu w tabeli. Kto lepiej wykorzysta okazję? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy w meczu Burundi – Namibia.

Burundi – Namibia: Zapowiedź meczu

Burundi i Namibia zmierzą się we wtorek na Stadionie Narodowym w Dar es Salaam w Tanzanii w eliminacjach do Pucharu Narodów Afryki 2023. Z zaledwie jednym punktem w dwóch meczach, Burundi zajmuje trzecie miejsce w grupie C i kończy im się czas na zapewnienie sobie miejsca w finałach. Po zaledwie jednym występie na turnieju w edycji 2019, Jaskółki muszą wygrać oba pozostałe mecze. Może to być jednak trudne zadanie, biorąc pod uwagę, że ich ostatni mecz kwalifikacyjny odbędzie się przeciwko zajmującemu drugie miejsce Kamerunowi, bardzo utalentowanej drużynie, która może pokonać każdego w swoim dniu.

Burundi - Namibia: Typy na mecz

Forma Burundi była ostatnio nierówna, więc trudno przewidzieć, która strona pojawi się we wtorek. Namibia, prowadzona przez Shalulile, na papierze wygląda na silniejszą i powinna być w stanie nieznacznie pokonać Jaskółki. Obstawiam, że Namibia wygra mecz.

2.63

NAMIBIA

WYGRA MECZ

betfan

Burundi - Namibia: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Wtorkowy mecz pomiędzy Burundi a Namibią, w ramach kwalifikacji do Pucharu Narodów Afryki, odbędzie się 20 czerwca o 15:00 na Benjamin Mkapa National Stadium. Mecz nie będzie emitowany przez żadną stację z polskim komentarzem. Relację live można śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:

Autor tekstu

Jan Paździerski

Od dzieciństwa interesuję się sportem, w szczególności piłką nożną, w którą grałem od najmłodszych lat do końca liceum. Interesują mnie głównie sporty drużynowe, lecz bardzo lubię również tenis ziemny jak i stołowy, w które sam regularnie grywam. Na studiach zainteresowałem się żużlem, dlatego obecnie również na bieżąco śledzę wyniki ligowe jak i starcia w ramach Grand Prix, a sporadycznie wybieram się na mecze poznańskich Skorpionów. Z portalem Sport Betfan związany od 2023 roku.

Najnowsze wpisy