Bruk-Bet – Stal Rzeszów: typy, kursy, zapowiedź | 11.11 1. liga polska

Wojciech Sikora

10 listopada 2023

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
Bardzo wyrównana jest w tym sezonie 1. liga polska i z pewnością do samego końca nie będzie wiadomo kto awansuje do Ekstraklasy. Pora na 15. kolejkę. Bruk-Bet, w jednym z trzech pojedynków tego dnia, podejmie na swoim stadionie Stal Rzeszów. Długa droga przed słoniami, by mogli wreszcie cieszyć się z awansu. Od samego początku grają bardzo nierówno, a jak dziś wypadną na tle znacznie słabszego rywala? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy meczu Bruk-Bet – Stal Rzeszów.

Bruk-Bet – Stal Rzeszów: Typy bukmacherskie

Bruk-Bet od momentu spadku, co roku jest stawiany wśród drużyn, które mogą liczyć na powrót. Niestety dotychczas im się to nie udało i w tym sezonie zapowiada się także spora walka, chociażby o baraże. Na ten moment zajmują dopiero 9. lokatę z dorobkiem 20 punktów. Przed nimi dziś spotkanie ze Stalą Rzeszów, która radzi sobie w tym sezonie poniżej oczekiwań. Dwa ostatnie mecze pozwoliły im jednak odskoczyć od strefy spadkowej, bowiem zdobyli w nich 4 punkty.
Obie drużyny odniosły tylko jedno zwycięstwo w trzech ostatnich spotkaniach. W bezpośrednich natomiast ta statystyka jest zdecydowanie na plus dla słoni. Na pięć poprzednich meczów wygrali cztery razy i tylko raz odnieśli remis. Typuję dziś ich wygraną.

1.87

BRUK-BET WYGRA

betfan

Bruk-Bet - Stal Rzeszów: Kursy bukmacherskie

W tym pojedynku bukmacherzy są jednomyślni i stawiają nieco wyżej szanse gospodarzy, czyli Bruk-Bet -. Kurs jaki można znaleźć na ich wygraną to 1.87. Przy zwycięstwie Stali Rzeszów, gracz może liczyć na mnożnik 3.80. Remis to z kolei przelicznik wynoszący aktualnie 3.70.

Bruk-Bet - Stal Rzeszów: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Sobotni mecz pomiędzy Bruk-Bet a Stal Rzeszów, w ramach 15. kolejki 1. ligi polskiej, odbędzie się 11 listopada 20:00 na stadionie Termalicy w Niecieczy . Mecz nie będzie emitowany przez żadną stację z polskim komentarzem.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy