Bruk-Bet Termalica – Górnik Łęczna: Typy, kursy, zapowiedź 28.10

Adrian Krawczyk

27 października 2023

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
Górnik Łęczna oraz Termalica Bruk-Bet Nieciecza to dwie ekipy, które zmierzą się w meczu 13 kolejki Fortuna 1 Ligi. Obie te ekipy z pewnością chciałby powrócić jak najszybciej do Ekstraklasy, jednak ten sezon jest tak wyrównany, że o to nie będzie łatwo. Według analityków większe szanse na zwycięstwo w tym spotkaniu ma Termalica, jednak to Łęczna spisuje się nieco lepiej w tym sezonie. Czy ograją oni faworyzowaną Niecieczą i dopiszą cenne 3 punkty do ligowej tabeli? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Bruk-Bet Termalica – Górnik Łęczna. Bruk-Bet Termalica - Górnik Łęczna: Typy, kursy, zapowiedź 28.10

Bruk-Bet Termalica – Górnik Łęczna typy bukmacherskie

Górnik Łęczna jak do tej pory w 12 kolejkach wywalczył 22 punkty i dzięki temu plasuje się na 3 pozycji. Jest to wynik dobry, który może dawać nadzieję na awans do Ekstraklasy. Gorzej radzi sobie natomiast Termalica, która z pewnością spisuje się nieco poniżej oczekiwań przedsezonowych. Zajmują oni 8 lokatę z dorobkiem 16 punktów i choć strata ta nie jest duża choćby do miejsc barażowych to z pewnością nie mogą pozwolić sobie na stratę punktów. Ja uważam, że kursy zostały nieco przeszacowane i Górnik Łęczan ma większe szanse w tym spotkaniu niż jak wskazują to analitycy. Oczywiście Termalica zagra u siebie i ma więcej jakości, więc powinni przeważać, ale spodziewam się, że będzie to otwarty mecz dwóch dobrych drużyn dlatego typuję BTTS w meczu po kursie 1.82.

1.82

BTTS - OBIE STRZELĄ

betfan

Bruk-Bet Termalica - Górnik Łęczna kursy bukmacherskie

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Bruk-Bet Termalica - Górnik Łęczna wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim drużyna Termalici Bruk-Bet Nieciecza (kurs 1.70). Nieco mniejsze szanse natomiast ma drużyna gości - Górnik Łęczna, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 4.70. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Bruk-Bet Termalica - Górnik Łęczna to może liczyć na kurs 3.65. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu - ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 1.82, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco wyższym, bo 1.88.

Bruk-Bet Termalica - Górnik Łęczna GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Sobotni mecz pomiędzy Termalicą Bruk-Bet Nieciecza, a Górnikiem Łęczna w ramach 13 kolejki polskiej 1 Ligi, odbędzie się 28 października o 20:00 na Termalica Bruk-Bet Nieciecza. Spotkania nie będzie można obejrzeć na żywo na kanałach telewizyjnych.
  • Relację można jednak śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej

Autor tekstu

Adrian Krawczyk

Pasjonat piłki nożnej od młodu. Później sam próbował swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych. Teraz największy pasjonat piłki nożnej, kolarstwa oraz skoków narciarskich. Wszechstronność w sporcie to mój atut - śledzę praktycznie wszystko, co jest możliwe - od darta, przez esport, aż po topowe mecze piłkarskie.

Najnowsze wpisy