Pobierz aplikację betfan na telefon
Brooklyn Nets – Denver Nuggets: Typy NBA, kursy, zapowiedź 19.03
Przed nami następna niedziela ligą koszykówki, jaką jest NBA, co oznacza mecze w polskich godzinach wieczornych. pierwszy i drugi mecz rozpoczną się o godzinie 20:30. Jednym z nich będzie pojedynek dwóch drużyn zmierzający do fazy Play-off. Zapraszamy na zapowiedź meczu i typy Brooklyn Nets – Denver Nuggets.

Brooklyn Nets – Denver Nuggets: NBA zapowiedź meczu

Denver Nuggets prowadzą w tabeli Konferencji Zachodniej, ale ich forma w ostatnich meczach pozostawia wiele do życzenia. W ostatnich sześciu meczach wygrali tylko raz i to z Detroi Pistons, czyli jedną z najgorszych drużyn w tym sezonie. Pierwsze miejsce utrzymują dzięki wypracowanej przewadze we wcześniejszych meczach i pomimo tych pięciu porażek ostatnio wciąż wyprzedzają drugich Memphis Griezzlies o 5 zwycięstw. To tylko pokazuje, jak Nuggets zdystansowali swoich rywali w sezonie zasadniczym.

Brooklyn Nets - Denver Nuggets: Typy NBA

Ciężko będzie, aby Denver Nuggets przełamali się w akurat w niedziele Nie dość, że czwarty mecz z rzędu na wyjeździe to jeszcze ich przeciwnikiem będą Brooklyn Nets, czyli szósta drużyna Konferencji Wschodniej. Stawiamy w tym spotkaniu na gospodarzy, którzy będą chcieli odpłacić się swojej publiczności za porażkę sprzed dwóch dni z Sacramento Kings.

2.14

BROOKLYN NETS

betfan

 

Brooklyn Nets - Denver Nuggets: NBA gdzie obejrzeć? Transmisja TV, online, na żywo

Spotkanie pomiędzy Brooklyn Nets, a Denver Nuggets odbędzie się o 20:30 w niedzielny wieczór 19 marca. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na żywo w Canal+ Sport 2 oraz na Canal+ Online, a także w usłudze NBA League Pass na stronie Internetowej NBA.com.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!