Pobierz aplikację betfan na telefon
Bouzkova – Jabeur, specjalna oferta BETFAN BOOST
We wtorek czekają nas kolejne emocje związane z Wimbledonem. Tenisiści i tenisistki będą walczyć o wejście do półfinału. W jednym z meczów Marie Bouzkowa zmierzy się z Ons Jabeur. Która z tych utalentowanych tenisistek przejdzie dalej? BETFAN w swojej codziennej promocji MATCHDAY BOOST wziął pod lupę to spotkanie.

>> Pobierz aplikację Sport BETFAN na swój telefon i posiadaj wszystkie najważniejsze sportowe informacje typerskie w zasięgu ręki <<

Wimbledon 2022: Marie Bouzkova – Ons Jabeur (05.07, 16:30) – MATCHDAY BOOST

We wtorek odbędą się kolejne tenisowe starcia na kortach Wimbledonu. Turniej zbliża się do kluczowej fazy. Tym razem uczestnicy będą walczyć o wejście do najlepszej czwórki. W jednym z meczów Marie Bouzkova zagra z Ons Jabeur. BETFAN w dzisiejszym MATCHDAY BOOST wziął pod lupę właśnie to spotkanie. Polski legalny bukmacher w swojej codziennej promocji podwyższył kurs na jedno z wydarzeń z tego meczu. Specjalny zakład dedykowany jest osobom, które chciałyby obstawić zwycięstwo Ons Jabeur. BETFAN podwyższył kurs na wygraną Tunezyjki na aż 2.00 (tradycyjna oferta 1.30). Można więc zarobić zdecydowanie więcej niż u innych bukmacherów. Maksymalna stawka, za jaką można zawrzeć taki zakład wynosi 25 złotych. Warto także dodać, że MATCHDAY BOOST może znaleźć się na kuponie AKO.

2.00

WYGRANA JABEUR

max 25zł

betfan


 

Wimbledon 2022: Marie Bouzkova – Ons Jabeur (05.07, 16:30) – zapowiedź

Ons Jabeur jest 2. żeńską rakietą na świecie. 27-latka bardzo dobrze radziła sobie dotychczas w turnieju. Na tym turnieju nie przegrała jeszcze seta. Po drodze wygrała chociażby z Katarzyną Kawą, czy Elise Mertens. Marie Bouzkova plasuje się na 66. pozycji w rankingu WTA. Czeszka miała nieco problemów w pierwszej rundzie, gdzie po trudnym i długim boju pokonała Danielle Collins 2:1. Następnie wygrała z Li, Riske i Garcią. Będzie to dopiero pierwsze starcie młodej Czeszki z drugą rakietą rankingu, jaką jest Tunezyjka.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!