Pobierz aplikację betfan na telefon
Bournemouth – Chelsea: Typy, kursy, zapowiedź 06.05 Premier League
Przed nami ostatnie cztery kolejki angielskiej Premier League, a więc jeszcze więcej emocji niż dotychczas. Bournemouth, w jednym z pięciu spotkań tego dnia, w ramach 35. kolejki, zmierzy się na swoim stadionie z Chelsea. The Blues z pewnością najchętniej by już zapomnieli o tym sezonie i zaczęli kolejny. W obecnej sytuacji mogą jedynie zrehabilitować się kibicom na koniec sezonu, za ostatnie słabe wyniki. Czy dziś uda im się tego dokonać? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typ w meczu Bournemouth – Chelsea.

Bournemouth – Chelsea: zapowiedź meczu

Bournemouth poprawiło swoje wyniki znacznie i na pięć ostatnich meczów, przegrali tylko jedno co niemalże daje im w tym momencie pewne utrzymanie. To co dla nich jest sukcesem, to dla Chelsea jest w tym momencie porażką, bowiem mają dosłownie tyle samo punktów co wisienki, a za sobą cztery porażki ligowe z rzędu i przegrany dwumecz z Realem Madryt. Tak naprawdę The Blues w kwietniu zdobyło tylko jedną bramkę i na ten moment są nawet matematycznie narażeni na spadek.

Bournemouth - Chelsea: typy

Na swoim boisku Chelsea wygrało pewnie 2:0, jednak miało to miejsce jeszcze w poprzednim roku. W tej rundzie są wręcz bezradni, przez co w przyszłym sezonie nie zobaczymy ich w żadnych europejskich rozgrywkach. Moim zdaniem dziś obie ekipy nie mając nic do stracenia rozegrają bardzo otwarte starcie i zobaczymy co najmniej 3 gole.

1.89

POWYŻEJ 2,5 GOLA

betfan

Bournemouth - Chelsea: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Sobotni mecz pomiędzy Bournemouth a Chelsea, w ramach 35. kolejki Premier League, odbędzie się 6 maja o 16:00 na Vitality Stadium w Bournemouth. Transmisję z tego starcia będzie można obejrzeć na platformie Viaplay.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!