Bośnia – Portugalia: Typy, kursy, zapowiedź | 16.10 el. EURO 2024

Wojciech Sikora

15 października 2023

Bośnia i Hercegowina

Pora na kolejny dzień zmagań, w ramach eliminacji do Mistrzostw Europy 2024. Przed nami szereg spotkań, które zapowiadają się bardzo ciekawie. Bośnia i Hercegowina, w jednym z siedmiu spotkań tego dnia, zmierzy się na swoim przeciwko Portugalii. Ciężko rywalom znaleźć sposób na tak dobrze zgraną drużynę, pod wodzą samego Cristiano Ronaldo. Jak będzie wyglądała ich gra, gdy już mają pewny awans na EURO? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy meczu Bośnia – Portugalia.

Bośnia – Portugalia: Typy bukmacherskie

W grupie J dzieje się bardzo dużo, przede wszystkim na miejscach 2-5. Portugalia już dawno odjechała wszystkim ekipom i ma już niemal pewne pierwsze miejsce, po siedmiu wygranych w siedmiu starciach. Do końca pozostały im trzy pojedynki, a w jednym z nich zawalczą dziś z Bośnią i Hercegowiną. Gospodarze są w tym momencie na czwartym miejscu, tracąc cztery punkty do drugiej Słowacji i dwa do trzeciego Luksemburgu. Ewentualna wygrana w tym spotkaniu mogłaby ich na dobre podłączyć do walki o awans.

Poprzedni mecz tych ekip był niezwykle jednostronny, a Bośnia udała się na stadion w Lizbonie, nie oferując zbyt wiele w ofensywie. Ten fakt świetnie wykorzystała Portugalia i wygrała pewnie 3:0. Tym razem Bośniacy będą u siebie, gdzie są niezwykle groźni i gdy w grę wchodzi walka o awans na EURO, na pewno nie odstawią nogi. Typuję, że gospodarze otrzymają co najmniej dwie żółte kartki.

1.50

BOŚNIA OTRZYMA

POWYŻEJ 1.5 ŻÓŁTEJ KARTKI

betfan

Bośnia - Portugalia: Kursy bukmacherskie

Bez wątpienia to Portugalia będzie w tym spotkaniu zdecydowanym faworytem, więc kurs jaki możemy znaleźć na ich wygraną wynosi zaledwie 1.55. Z kolei w przypadku wygranej gospodarzy, czyli Bośni i Hercegowiny, gracz może liczyć na mnożnik w wysokości 5.80. Podział punktów szacowany jest przelicznikiem 4.10.

Bośnia - Portugalia: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Poniedziałkowy mecz pomiędzy Bośnią a Portugalią, w ramach kwalifikacji do Mistrzostw Europy, odbędzie się 16 października o 20:45 na stadionie Bilino Polje w Zenice. Mecz będzie emitowany przez stację Polsat Sport Premium 1 z polskim komentarzem.

  • Relację live można śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy