Pobierz aplikację betfan na telefon
Bośnia i Hercegowina – Ukraina: Typy, kursy, zakłady 21.03 | baraże Euro 2024

W bardzo ciekawym meczu półfinału baraży Euro 2024 Ukraina zmierzy się w wyjazdowym spotkaniu z Bośnią i Hercegowiną. Oczywiście to Ukraińcy mają większe szanse na zwycięstwo w tym meczu i awans do finałów baraży, jednak mimo wszystko zagrają na wyjeździe i z pewnością Bośnia postawi trudne warunki gry. Czy Bośni uda się sprawić niespodziankę i wyrzucić Ukrainę z walki o Euro 2024? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Bośnia i Hercegowina – Ukraina.

Jeżeli nie masz jeszcze konta w BETFAN to zarejestruj się z kodem SPORTBETFAN i odbierz 200 zł za celny strzał Lewego w meczu z Estonią. Sprawdź promocję, klikając w baner!

Bośnia i Hercegowina - Ukraina: Typy, kursy, zakłady 21.03 | baraże Euro 2024

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Bośnia i Hercegowina – Ukraina?
  2. Zapowiedź meczu Bośnia i Hercegowina – Ukraina
  3. Jakie są kursy na mecz Bośnia i Hercegowina – Ukraina?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Bośnia i Hercegowina – Ukraina?

Bośnia i Hercegowina – Ukraina typy bukmacherskie

1.74

PONIŻEJ 2.5 GOLA

betfan

Choć Bośnia i Hercegowina słabo zaprezentował się pod koniec kwalifikacji to tak czy siak ma jeszcze szansę awansować na Euro 2024. Szansa z pewnością jest na to sporo, choć łatwo nie będzie, albowiem to oczywiście Ukraina jest kandydatem do wygrania tego spotkania. Aspektem przemawiającym za Bośnią jest z pewnością fakt, że to właśnie oni zagrają na własnym obiekcie i to tutaj mogą upatrywać szansy. Mimo wszystko Ukraina jest ekipą lepszą, ale ja nie spodziewam się tutaj otwartego spotkania. Może zakończyć się nawet wygraną jednej bramki którejś z ekip, dlatego typuję poniżej 2.5 gola po kursie 1.74.

 

Bośnia i Hercegowina - Ukraina kursy bukmacherskie

  • Wygrana Bośnia i Hercegowina – 3.50
  • Remis – 3.50
  • Wygrana Ukraina – 1.97
  • Powyżej 2.5 goli – 1.98
  • Obie drużyny strzelą gola – 1.86

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Bośnia i Hercegowina - Ukraina wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim drużyna Ukrainy (kurs 1.97). Mniejsze szanse natomiast ma drużyna gospodarzy - Bośnia i Hercegowina, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 3.50. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Bośnia i Hercegowina - Ukraina to może liczyć na kurs 3.50. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu – ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 1.98, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco niższym, bo 1.74.

Bośnia i Hercegowina - Ukraina GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Czwartkowy mecz pomiędzy reprezentacją  w ramach półfinału baraży Euro 2024, odbędzie się 21 marca o 20:45 na Bilino Poljde w Zenicy. Spotkanie będzie można obejrzeć na żywo na kanałach telewizyjnych. Transmisję z meczu Bośnia i Hercegowina - Ukraina przeprowadzi telewizja Polsat Sport News.

  • Relację można także śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!