Pobierz aplikację betfan na telefon
Bośnia i Hercegowina – Słowacja: Typy, kursy, zapowiedź | 19.11 el. EURO 2024

Ostatnie spotkania eliminacji do EURO 2024 przed nami, a dzięki nim poznamy kolejne zakwalifikowane reprezentacje na EURO 2024. Bośnia i Hercegowina, w jednym z aż dziewięciu spotkań tego dnia, zmierzą się na swoim boisku przeciwko Słowacji. Gospodarze, nie mają już szans na udział w głównej imprezie, więc ten mecz będzie ich ostatnim. Czy Słowacja stanie na wysokości zadania i wygrają? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy meczu Bośnia i Hercegowina – Słowacja.

Bośnia i Hercegowina – Słowacja: Typy bukmacherskie

Bośnia i Hercegowina podejmie Słowację na Bilino Polje w niedzielę w ostatniej rundzie kwalifikacji do Mistrzostw Europy 2024.
Gospodarze przeżyli bardzo rozczarowującą europejską kampanię kwalifikacyjną i teraz z niecierpliwością czekają na playoffy. W czwartek zostali pokonani 4:1 przez Luksemburg na Stade de Luxembourg, tracąc trzy gole, zanim Renato Gojkovic strzelił późnego gola pocieszenia, odnotowując swoje pierwsze trafienie na arenie międzynarodowej.


Bośnia i Hercegowina zajmuje piąte miejsce w tabeli grupy J z zaledwie dziewięcioma punktami zdobytymi w dziewięciu meczach. Są 10 punktów za swoimi weekendowymi rywalami na drugim miejscu i będą chcieli wrócić na zwycięską ścieżkę, gdy zagrają w niedzielę.

1.93

OBIE DRUŻYNY

STRZELĄ GOLA

betfan

Bośnia i Hercegowina - Słowacja: Kursy bukmacherskie

W tym meczu nie ma faworyta, a na reprezentację Bośni obecny kurs wynosi 2.67. Identycznie eksperci widzą możliwości ich rywali, czyli Słowacji, co przekłada się na przelicznik 2.67. Remis to szansa na mnożnik w okolicy 3.10.

Bośnia i Hercegowina - Słowacja: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Niedzielny mecz pomiędzy Bośnia i Hercegowiną a Słowacją, w ramach kwalifikacji do Mistrzostw Europy, odbędzie się 19 listopada o 20:45 na Bilino Polje. Mecz nie będzie emitowany przez żadną polską stację telewizyjną.

  • Relację live można śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!