Pobierz aplikację betfan na telefon
Borussia Dortmund – Werder Brema: typy, kursy, zapowiedź 20.10 | Bundesliga

Kolejne zgrupowanie w tym roku, mamy już za sobą, a dziś wracamy do najlepszych lig europejskich, gdzie Bundesliga rusza z 8. kolejką. Borussia Dortmund, w jedynym starciu tego dnia, zmierzy się na swoim boisku przeciwko Werder Brema. Gospodarze wracają do walki o najwyższe cele, czyli mistrzostwo ligi. Obecnie zajmują 4. lokatę i tracą do lidera zaledwie dwa punkty. Czy po tym pojedynku poprawią swoją sytuację i awansują wyżej? Zapraszam na zapowiedź meczu Borussia Dortmund – Werder Brema.

Borussia Dortmund – Werder Brema: Typy bukmacherskie

W lidze Borussia rozegrał na ten moment siedem spotkań. Dotychczas nie przegrali jeszcze ani razu, choć zajmują dopiero czwarte miejsce, z racji dwóch remisów. W każdym z nich byli jednak drużyną znacznie przeważającą. Z kolei w Lidze Mistrzów mają za sobą tylko jeden remis, a do tego porażkę. Powrót po przerwie reprezentacyjnej rozpoczną od spotkania z Werder Bremą, które to już kilkukrotnie w tym sezonie zaskakiwało, jednak znacznie częściej w zły sposób. Obecnie zajmują dopiero 14. miejsce.

 

 

Trzy z pięciu poprzednich spotkań między tymi drużynami kończyło się co najmniej trzema trafieniami. Wielokrotnie też Werder Brema potrafiło znaleźć drogę do bramki Borussi. Moim zdaniem dziś będziemy świadkami ofensywy z obu stron, co przełoży się na co najmniej trzy trafienia, a w przypadku trzech zwrot.

1.45

POWYŻEJ 3 GOLI

3 GOLE = ZWROT

betfan

Borussia Dortmund - Werder Brema: Kursy bukmacherskie

Borussia Dortmund jest w tym zestawieniu typowana, jako spory faworyt i kurs na ich wygraną wynosi obecnie 1.31. W przypadku ewentualnej wygranej gości, którym eksperci nie dają zbyt wielu szans, można liczyć na przelicznik w okolicy 7.90. Remis to okazja na mnożnik wynoszący 5.90.

Borussia Dortmund - Werder Brema: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Piątkowy mecz pomiędzy Borussią Dormtunda a Werder Bremą, w ramach 8. kolejki Bundesligi, odbędzie się  20 października o 20:30 na Signal Iduna Park w Dortmundzie. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na kanale Viaplay z polskim komentarzem.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!