Borussia Dortmund – Bochum: typy, kursy, zakłady 28.01 | Bundesliga

Wojciech Sikora

28 stycznia 2024

Borussia Dortmund
Bundesliga jest w tym sezonie bliżej końca niż początku, a w ten weekend śledzimy już 19. kolejkę. Borussia Dortmund, w jednym z sześciu spotkań tego dnia, zmierzy się na swoim boisku przeciwko Bochum. Obie drużyny mają za sobą bardzo dobry okres, w którym regularnie uzyskiwali pozytywne wyniki. Gospodarzy cechuje jednak większa jakość zawodników. Czy przełożą to dziś na wynik? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy w meczu Borussia Dortmund – Bochum.

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Borussia Dortmund – Bochum?
  2. Zapowiedź meczu Borussia Dortmund – Bochum.
  3. Jakie są kursy na mecz Borussia Dortmund – Bochum?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Borussia Dortmund – Bochum?

Borussia Dortmund – Bochum: Typy bukmacherskie

Ciężko już myśleć Borussi Dortmund o walce po tytuł. Na ten moment tracą aż piętnaście punktów do lidera i w tym momencie są na 5. miejscu, które nie daje im nawet Ligi Mistrzów. Takie spotkania jak dziś z Bochum, powinni być dla nich pewną zdobyczą punktową. Niejednokrotnie już jednak w takich sytuacjach zawodzili, w tym sezonie.

2.44

BORUSSIA WYGRA

I OBIE STRZELĄ

betfan

Aż w czterech z pięciu poprzednich pojedynków tych ekip, kończyło się bramkami z obu stron. Obecnie wciąż Borussia ma spory problem z zachowaniem czystego konta i choć duża szansa jest dziś na zgarnięcie 3 punktów, to raczej nie powinno to się odbyć bez strat. Typuję wygraną gospodarzy i gole z obu sTron.

Borussia Dortmund - Bochum: Kursy bukmacherskie

  • Wygrana Borussi Dortmund - 1.37
  • Remis - 5.20
  • Wygrana Darmstadt - 6.80
  • Powyżej 2.5 gola - 1.38
  • Obie strzelą - 1.65
W tej rywalizacji zdecydowanym faworytem, według bukmacherów, będzie zespół Borussi Dortmund, na których przelicznik wynosi 1.37. Znacznie mniejsze szansę eksperci widzą po stronie gości gdzie kurs to obecnie 6.80. W przypadku remisu mnożnik to aktualnie 5.20.

Borussia Dortmund - Bochum: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Niedzielny mecz pomiędzy Borussia Dortmund a Bochum, w ramach 19. kolejki Bundesligi, odbędzie się 28 stycznia o 18:30 na Signal Iduna Park w Dortmundzie. Transmisja z tego starcia będzie dostępna w BETFAN TV oraz Viaplay z polskim komentarzem.

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy