Pobierz aplikację betfan na telefon
Boliwia – Chile: Typy, kursy, zapowiedź 21.06 | Mecze towarzyskie
Rozpoczęły się czerwcowe zgrupowania reprezentacyjne. W jednym z meczów towarzyskich, reprezentacja Boliwia zmierzy się na boisku w Santa Cruz z reprezentacją Chile. W obu zespołach nie brakuje gwiazd, więc zapowiada się ciekawe starcie. Celem Chilijczyków jest jak najlepsze przygotowanie reprezentacji, aby wystąpić w przyszłych Mistrzostwach Świata. Czy pokonają zdecydowanie niżej plasowaną drużynę? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy w meczu Boliwia – Chile.

Boliwia – Chile: zapowiedź meczu

Goście będzie chciało odnieść czwarte zwycięstwo na wyjeździe, gdy w środę (21 czerwca) odwiedzi Estadio Ramon Tahuichi, by zmierzyć się z Boliwią w meczu towarzyskim. Boliwia nie jest w dobrym nastroju po ostatnim meczu, przegrywając 1:0 z Ekwadorem na Red Bull Arena. Miało to miejsce po zwycięstwie 2:1 nad Arabią Saudyjską 28 marca, które przerwało ich siedmiomeczową passę porażek. Następnym rywalem Boliwii będzie przeciwnik, który jest niepokonany w czterech ostatnich spotkaniach, począwszy od porażki 1-0 we wrześniu 2017 roku.
Chile podtrzymało dobrą passę, pokonując Dominikanę 5:0 na Estadio Sausalito. Podopieczni Eduardo Berizzo wygrali trzy mecze z rzędu, strzelając 11 goli i tracąc dwa razy w 2023 roku. Chile pozostaje jednak bez zwycięstwa w sześciu meczach poza domem, przegrywając pięć od czerwca 2022 roku.

Boliwia - Chile: typy

Podczas gdy Boliwia będzie chciała podnieść morale, zmierzy się z Chile, które pracuje na pełnych obrotach w ostatnim czasie. La Roja cieszyli się lepszą grą i powinni po raz kolejny wyjść na prowadzenie. Obstawiam, że Chile wygra mecz.

1.92

CHILE

WYGRA MECZ

betfan

Boliwia - Chile: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Środowy mecz pomiędzy Brazylią a Senegalem, w ramach meczu towarzyskiego, odbędzie się 20 czerwca o 2:00 na Estadio Ramón Tahuichi Aguilera Costas w Santa Cruz. Żadna polska stacja telewizyjna nie będzie transmitować tego starcia.
  • Relację można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!