Pobierz aplikację betfan na telefon
Blast Premier Series: decydująca faza w drabince przegranych

Blast Premier Series wkracza już w decydującą fazę. Czas na rozstrzygnięcia w drabince przegranych. Te drużyny, które dziś będą musiały uznać wyższość rywali, pożegnają się na dobre z tym turniejem. 

Blast Premier Series: NaVi – G2 (17.12. 16:30)

Główny faworyt do zwycięstwa w turnieju poznał już swojego rywala. G2 w ostatnim meczu uległo Vitality 2:0, które melduje się już w finale górnej drabinki, gdzie zmierzy się z Gambit. Przed Navi po potknięciu czeka nie lada wyzwanie, ale muszą stawić czoła, jeżeli chcą wygrać swój kolejny turniej. S1mple jeszcze nie pokazał, na co go stać, ale to jest jego być albo nie być, także liczymy na jego prawdziwe oblicze. Myślę, że to ukraińska ekipa awansuje dalej.

Proponowany typ: zwycięstwo NaVi kurs 1.17 lub wygrana NaVi 2:o kurs 1.61 w ofercie BETFAN

Blast Premier Series: Astralis – Liquid (17.12. 16:30)

Tutaj czeka nas prawdziwy szlagier. Astralis po równej walce wygrało z Ninjas In Pyjamas i grają dalej w drabince przegranych. Będzie to mecz pełen emocji, Astralis, w końcu wydaje się grać na takim poziomie, który prezentowali jeszcze nie tak dawno. Liquid zdołało urwać mapę Gambit, co pokazuje, że są w stanie powalczyć z Duńczykami i jest to całkiem prawdopodobne. Wczorajszy mecz pokazał, że duet K0nfig/BlameF zaczyna funkcjonować, jak należy i to właśnie w ich kierunku zagramy.

Proponowany typ: zwycięstwo Astralis 1.9 w ofercie BETFAN

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!