Belgia – Azerbejdżan: Typy, kursy, zapowiedź | 19.11 el. EURO 2024

Wojciech Sikora

18 listopada 2023

Belgia
Ostatnie spotkania eliminacji do EURO 2024 przed nami, a dzięki nim poznamy kolejne zakwalifikowane reprezentacje na EURO 2024. Belgia, w jednym z aż dziewięciu spotkań tego dnia, zmierzą się na swoim boisku przeciwko Azerbejdżanu. W grupie F wszystko jest już jasne, no prawie, bowiem gospodarze jeszcze nie wiedzą z której pozycji awansują do imprezy głównej. Czy dziś ponownie rozbiją Azerów? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy meczu Belgia – Azerbejdżan.

Belgia – Azerbejdżan: Typy bukmacherskie

Zgodnie z planem grupę zdominowała Austria i Belgia. To te reprezentacje mają już pewny awans na UERO 2024. Trójkolorowi po siedmiu spotkaniach mają na ten moment 17 punktów i zajmują drugie miejsce. Jeśli dziś wygrają, wskoczą na pierwsze miejsce, gdzie obecnie urzęduje Austria. Na przeciw nim stanie dziś Azerbejdżan, który ma obecnie siedem punktów i stracił kompletnie szanse na udział w głównej imprezie.
Poprzednim razem Belgia miała z dużą łatwością ograć Azerów, jednak w końcowym rezultacie zwyciężyli tylko 1:0 Dziś na swoim terenie będą znacznie będą wspierani przez własnych kibiców i myślę, że zakończą te eliminacje sporym przytupem. Typuję wygraną gospodarzy z handicapem -2.5.

1.67

BELGIA WYGRA

Z HANDICAPEM -2.5

betfan

Belgia - Azerbejdżan: Kursy bukmacherskie

Zdecydowanym faworytem tego zestawienia będzie reprezentacja Belgii, na którą obecny kurs wynosi 1.06. Znacznie niżej eksperci widzą możliwości ich rywali, czyli Azerbejdżanu, co przekłada się na przelicznik 36.00. Remis to szansa na mnożnik w okolicy 10.50.

Belgia - Azerbejdżan: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Niedzielny mecz pomiędzy Belgią a Azerbejdżanem, w ramach kwalifikacji do Mistrzostw Europy, odbędzie się 19 listopada o 18:00 na stadionie Króla Baudoin'a w Brukseli. Mecz będzie emitowany przez stację Polsat Sport Premium 1 z polskim komentarzem.
  • Relację live można śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy