Pobierz aplikację betfan na telefon
B. Moenchengladbach – Koeln: Typy, kursy, zapowiedź | 09.10 Bundesliga

W niedzielę kontynuujemy starcia w Bundeslidze. W ramach 9. kolejki, najwyższej klasy rozgrywkowej Niemiec, B. Moenchengladbach podejmować będzie na swoim boisku drużynę Koeln. Gospodarzy będących na 11. pozycji dzieli jedynie punkt straty do gości z 8. lokaty. Czy gospodarze będący ostatnim czasem w dołku podniosą się? Zapraszam na zapowiedź meczu B. Moenchengladbach – Koeln.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Bundesliga: B. Moenchengladbach – Koeln (09.10, 15:30) – zapowiedź meczu

Forma gospodarzy jest na bardzo nierównym poziomie, a ich aktualny bilans 3-3-2. Ostatnio zostali wręcz rozgromieni przez zespół Werder Bremy przegrywając aż 1:5, a do 37 minuty wynik na tablicy był już 0:4. Goście z kolei w poprzedniej kolejce zaskoczyli. Po fenomenalnej walce i postawie udało im się wygrać 3:2. Niestety, ale tamto starcie jak i czwartkowy pojedynek w ramach Ligi Konferencji Europy mogło odebrać dużo sił zawodnikom Koeln. Dodatkowo ich duża ilość kontuzji może tym bardziej zwiększyć szanse Borussi.

Bundesliga: B. Moenchengladbach - Koeln (09.10, 15:30) - typ

Faworytem tego spotkania są gospodarze, choć trzy poprzednie mecze między tymi zespołami w historii padały łupem Koeln. Uważam jednak, że gra w europejskich pucharach może źle wpłynąć kondycyjnie na zawodników gości. Myślę, że tym razem Moenchengldabach stanie na wysokości zadania i wygra ten mecz.

2.03

MOENCHENGLADBACH

WYGRA

betfan

Bundesliga: B. Moenchengladbach - Koeln (09.10, 15:30) - gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Niedzielny mecz Bundesligi w ramach 9. kolejki pomiędzy B. Moenchengladbach, a Koeln odbędzie się 9 października o 15:30 na Borussia-Park w Monchengladbach. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na platformie Viaplay z polskim komentarzem.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!