Azerbejdżan – Belgia: Typy, kursy, zapowiedź 09.09 | el. ME

Adrian Krawczyk

08 września 2023

Belgia, typy
W sobotę w meczu 5 kolejki eliminacji Mistrzostw Europy Azerbejdżan zmierzy się z reprezentacją Belgii. Oczywiście to drużyna gości w tym spotkaniu ma znacznie większe szanse na zwycięstwo. Azerbejdżan jak do tej pory w 3 spotkaniach ugrał zaledwie 1 punkt i z pewnością w meczu z Belgią na jakiekolwiek punkty liczyć niezbyt może, albowiem skazywany jest na pożarcie. Czy Belgia rozbije reprezentację Azerbejdżanu i pewnie dopisze 3 punkty do swojego dorobku? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Azerbejdżan – Belgia.

Azerbejdżan – Belgia typy bukmacherskie

Azerbejdżan jak do tej pory w grupie F eliminacji Mistrzostw Europy zdobył tylko 1 punkt w starciu z Estonią. W pozostałych spotkaniach ulegli 5:0 Szwecji oraz 4:1 Austrii. Belgia natomiast punkty straciła tylko z Austrią remisując 1:1. W pozostałych spotkaniach pewnie ograli 3:0 Estonię oraz 3:0 Szwecję. Oczywiście teren w Baku będzie trudny, jednak nie widzę tutaj opcji, aby Belgowie nie rozbili reprezentacji Azerbejdżanu. Spodziewam się, że od początku spotkania będą kontrolować przebieg meczu i wbiją rywalowi kilka bramek. Dodatkowo Belgia ma bardzo dużą siłę w ofensywie dlatego też typuję, że Belgia wygra z handicapem -1.5 gola. Taki zakład został wyceniony w ofercie bukmachera Betfan na 1.61.

1.61

BELGIA HANDICAP -1.5

betfan

Azerbejdżan - Belgia kursy bukmacherskie

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Azerbejdżan - Belgia wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim oczywiście reprezentacja Belgii (kurs 1.20). Zdecydowanie mniejsze szanse natomiast ma reprezentacja gospodarzy - Azerbejdżan, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 13.00. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Azerbejdżan - Belgia to może liczyć na kurs 6.60. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu - ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 1.56, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco wyższym, albowiem 2.39.

Azerbejdżan - Belgia GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Sobotni mecz reprezentacji pomiędzy Azerbejdżanem, a Belgią w ramach 5 kolejki eliminacji Mistrzostw Europy, odbędzie się 9 września o 15:00 na Dalga Arena w Baku. Spotkanie będzie można obejrzeć na żywo na kanale telewizyjnym Polsat Sport.
  • Relację można także śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej

Autor tekstu

Adrian Krawczyk

Pasjonat piłki nożnej od młodu. Później sam próbował swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych. Teraz największy pasjonat piłki nożnej, kolarstwa oraz skoków narciarskich. Wszechstronność w sporcie to mój atut - śledzę praktycznie wszystko, co jest możliwe - od darta, przez esport, aż po topowe mecze piłkarskie.

Najnowsze wpisy