Azerbejdżan – Austria: Typy, kursy, zapowiedź | 16.10 el. EURO 2024

Wojciech Sikora

15 października 2023

Azerbejdżan

Kolejny dzień zmagań, w ramach eliminacji do Mistrzostw Europy 2024. Przed nami szereg spotkań, które mogą zaważyć o awansie niektórych reprezentacji. Azerbejdżan, w jednym z siedmiu spotkań tego dnia, zmierzy się na swoim przeciwko Austrii. Goście, wraz z Belgią, odjechali reszcie stawki grupy F i niemal na pewno to ich zobaczymy na przyszłorocznej imprezie głównej. Czy dziś dopiszą kolejne trzy punkty? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy meczu Azerbejdżan – Austria.

Azerbejdżan – Austria: Typy bukmacherskie

Bardzo silną kadrą jest Austria, która potrafi grać drużynowo i dzięki temu mogą cieszyć się kolejnymi punktami. Przed kilkoma dniami zagrali z Belgią, o lidera grupy F i choć walczyli do samego końca, to przegrali 2:3. Wciąż mają sporą przewagę nad trzecią drużyną, a dziś staną przed szansą zdobycia kolejnych punktów. Na przeciw im stanie Azerbejdżan, który po pięciu spotkaniach ma zaledwie cztery punkty i bardzo ciężko będzie im zachować chociaż jeden punkt w tym starciu.

 

 

Poprzednim razem obie drużyny dał nam prawdziwe piłkarskie widowisko, które zakończyło się pięcioma trafieniami. Oczywiście Austrai zdobyła większość tych bramek i wygrała 4:1. Teraz będą mieli nico cięższe zadanie, bowiem czeka ich gra na trudnym terenie, gdzie Belgia zdobyła tylko jedną bramkę. Typuję tym razem poniżej 3.5 gola.

1.40

PONIŻEJ 3.5 GOLA

betfan

Azerbejdżan - Austria: Kursy bukmacherskie

Zdecydowanym faworytem tego spotkania jest drużyna gości, czyli Austrii, na których obecny kurs to 1.36. Znacznie wyższy przelicznik można więc uzyskać stawiając na Azerbejdżan, bowiem w przypadku ich wygranej wynosi on aż 8.20. Remis to szansa na mnożnik w okolicach 4.75.

Azerbejdżan - Austria: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Poniedziałkowy mecz pomiędzy Azerbejdżanem a Austrią, w ramach kwalifikacji do Mistrzostw Europy, odbędzie się 16 października o 18:00 na stadionie Tofiq Bahramov Stadium w Baku. Mecz będzie emitowany przez stację Polsat Sport News z polskim komentarzem.

  • Relację live można śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
 

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy