AZ Alkmaar – PSV: typy, kursy, zapowiedź 28.05 | Eredivisie

Jan Paździerski

28 maja 2023

AZ Alkmaar
Przed nami ostatnia kolejka holenderskiej Eredivisie. Sprawa tytułu mistrzowskiego jest już rozwiązana, lecz wciąż trwa walka o drugą pozycję i awans do Ligi Mistrzów. Jeżeli gospodarze chcą zakwalifikować się do Ligi Mistrzów, muszą zdobyć dzisiaj przynajmniej jeden punkt. Zapowiada się bardzo ciekawe starcie. Czy Alkmaar zdobędzie cenne punkty w kontekście walki o europejskie puchary? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy meczu AZ Alkmaar – PSV.

AZ Alkmaar – PSV: Zapowiedź meczu

Zajmujący czwarte miejsce Alkmaar przywita w niedzielę PSV na AFAS Stadion w ostatnim meczu trwającego sezonu Eredivisie. Gospodarze są niepokonani w pięciu ostatnich meczach ligowych, notując w tym czasie cztery zwycięstwa. W tych meczach zachowali również cztery czyste konta. W poprzednim meczu Jesper Karlsson zdobył bramkę, a Jordy Clasie w 43. minucie spotkania pokonał NEC 3:0. PSV jest niepokonane w swoich ostatnich 16 meczach we wszystkich rozgrywkach, a w zeszłym tygodniu zremisowało 3-3 z Heerenveen. Ibrahim Sangaré, Luuk de Jong i Xavi Simons wpisali się na listę strzelców, gdy udało im się odrobić dwie bramki straty.

AZ Alkmaar - PSV: Typy, kursy

Kaaskoppen zanotowali ostatnio poprawę formy, wygrywając cztery z ostatnich pięciu spotkań. W tych meczach zachowali również cztery czyste konta. Od października ponieśli tylko jedną porażkę u siebie w lidze i oczekuje się od nich solidnego występu. Obstawiam, że obie drużyny strzelą bramkę.

1.46

OBIE DRUŻYNY

STRZELĄ GOLA

betfan

AZ Alkmaar - PSV: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Niedzielny mecz pomiędzy AZ Alkmaar a PSV, w ramach 34. kolejki Eredivisie, odbędzie się 28 maja o 14:30 na AFAS Stadion. Transmisja z tego starcia nie będzie dostępna na żadnym polskim kanale.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:

Autor tekstu

Jan Paździerski

Od dzieciństwa interesuję się sportem, w szczególności piłką nożną, w którą grałem od najmłodszych lat do końca liceum. Interesują mnie głównie sporty drużynowe, lecz bardzo lubię również tenis ziemny jak i stołowy, w które sam regularnie grywam. Na studiach zainteresowałem się żużlem, dlatego obecnie również na bieżąco śledzę wyniki ligowe jak i starcia w ramach Grand Prix, a sporadycznie wybieram się na mecze poznańskich Skorpionów. Z portalem Sport Betfan związany od 2023 roku.

Najnowsze wpisy