Pobierz aplikację betfan na telefon
Auxerre – Rodez: typy, kursy, zapowiedź 08.02 | Puchar Francji

Bardzo intensywne tygodnie mają drużyny francuskie, bowiem przed nami już trzecia faza pucharu Francji, tylko w tym roku. Auxerre w ramach 1/8 finału, zmierzy się dziś, na swoim boisku, z Rodez. Gospodarze mają za sobą bardzo ciężki okres w lidze, ale w pucharze radzą sobie świetnie. Przed nimi rywal ze szczebla niżej, więc w teorii powinni łatwo awansować. Czy tak się stanie?  Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typ na mecz  Auxerre – Rodez. 

Auxerre – Rodez: Zapowiedź meczu

Auxerre mając w tabeli 19. miejsce powinien skupić się na walce o utrzymanie, a tymczasem walczą o ćwierćfinał Pucharu Francji, w którym zmierzą się z ekipą z zaplecza Ligue !. Rodez – bo to o nich mowa, również nie radzi sobie zbyt dobrze w durgiej lidze francuskiej, gdzie również znajdują się na 19. pozycji. Co ciekawe w ramach 1/32 pokonali po rzutach karnych Monaco, co na pewno jest ich największym osiągnięciem w tym sezonie. Teraz stają przed drużyną z problemami, z którą jednak w ubiegłych latach nie radzili sobie najlepiej.

 

Auxerre - Rodez: - Typ na mecz

2.05

OBIE STRZELĄ

betfan

Obu drużynom grozi w tym sezonie spadek, a jednak znaleźli siły, by móc walczyć w Pucharze Francji. W tym spotkaniu faworytem jest drużyna gospodarzy, co nie powinno zaskakiwać. Myślę, że Rodez wygrywając z Monaco pokazali, że potrafią grać z o wiele bardziej wymagającymi rywalami. Liczę w tym starciu na otwarty mecz i wiele ofensywnych akcji, które przełożą się oczywiście na bramki. Stawiam, że obie ekipy strzelą gola.

Auxerre - Rodez: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Środowy mecz pomiędzy Auxerre, a Rodez w ramach 1/8 finału pucharu Francji odbędzie się 7 lutego o 18:15 na Stade de I'Abbe Deschamps w Auxerre. Transmisja z tego starcia nie będzie dostępna na kanałach z polskim komentarzem.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!