Pobierz aplikację betfan na telefon
Austria – Turcja: Typy, kursy, zakłady 26.03 | Mecze towarzyskie
Część reprezentacji walczy o awans do turniejów międzynarodowych, a reszta może w tym czasie sprawdzić się w sparingach. Anglia, w ramach towarzyskiego meczu, zmierzy się na swoim terenie z Belgią. Dla jednych i drugich jest to początek przygotowań do EURO 2024. Mecz rozpocznie się o godzinie 20:45. Zapraszamy na krótką zapowiedź oraz typy w meczu Austria – Turcja. Z artykułu dowiesz się:
  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Austria – Turcja?
  2. Zapowiedź meczu Austria – Turcja.
  3. Jakie są kursy na mecz Austria – Turcja?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Austria – Turcja?

Austria – Turcja: Typy bukmacherskie

1.92

WYGRA AUSTRIA

betfan

  Turcy wygrali swoją grupę eliminacyjną, w której znajdowała się również Chorwacja oraz Walia. W piątkowym meczu towarzyskim z Węgrami jednak odnieśli jednobramkową porażkę. We wtorek zagrają w Austrii. Austriacy awansowali na EURO z drugiego miejsca, wyprzedzając i eliminując m.in. Szwedów. Jeszcze w listopadzie pokonali reprezentację Niemiec w meczu towarzyskim, a w miniony piątek wygrali w Słowacji, także 2:0 tak jak z Niemcami. Uważamy, że na swoim terenie Austriacy lepiej zaprezentują się w tym spotkaniu i wygrają dla swoich kibiców.

Austria - Turcja: Kursy bukmacherskie

  • Wygrana Austrii - 1.92
  • Remis - 3.45
  • Wygrana Turcji - 3.85
  • Powyżej 2.5 gola - 2.05
  • Obie strzelą gola - 1.92
W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Austria - Turcja wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim Austria (kurs 1.92). Mniejsze szanse natomiast ma drużyna gości - Turcja, na których mnożnik został wyceniony na poziomie wynoszącym 3.85. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Austria - Turcja to może liczyć na kurs 3.45. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu – na poniżej 2.5 ogólnej sumy w meczu możemy znaleźć mnożnik 1.72, natomiast na over 2.5 gola w meczu znajdziemy kurs na poziomie 2.05.

Austria - Turcja: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Wtorkowy mecz pomiędzy Austrią, a Turcją w ramach meczu towarzyskiego, odbędzie się 26 marca o 20:45 na Ernst Happel Stadion w Wiedniu. Transmisja z tego starcia nie będzie dostępna w polskiej telewizji.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!