Pobierz aplikację betfan na telefon
Augsburg – Darmstadt: typy, kursy, zapowiedź 07.10 | Bundesliga
Sześć kolejek Bundesligi już za nami, a w czołówce kilka niespodzianek, które niosły ze sobą bardzo wiele emocji, a tych także oczekujemy w ten weekend. Augsburg, w jednym z pięciu starć tego dnia, zmierzy się na swoim terenie przeciwko Darmstadt. Obie ekipy nie mogą pochwalić się zbyt okazałym dorobkiem punktowym, po pierwszych sześciu kolejkach. Kto dziś zdominuje rywala i zgarnie komplet punktów? Zapraszam na zapowiedź meczu Augsburg – Darmstadt.

Augsburg – Darmstadt: Typy bukmacherskie

Od kilku sezonów wiadome jest, że Augsburg za cel będzie miał przede wszystkim utrzymanie się w lidze. Na ten moment sytuacja wygląda bardzo podobnie, ponieważ sześć pierwszych kolejek dało im zaledwie pięć punktów. Teraz jednak zmierzą się z ekipą, która ma niemalże te same problem. Darmstadt zdobyło jednak w poprzedniej kolejce trzy punkty przeciwko Werderowi. Sam mecz był dość szalony, ale i miły dla oka, bowiem końcowy wynik to 4:2. W każdej kolejce od początku sezonu tracili gola.
To, że obie drużyny mają spore problemy z obroną jest wiadome nie od dziś, a po sześciu kolejkach Augsburg stracił 15 goli, a Darmstadt aż 18. Przy okazji nie najgorzej wyglądają w ataku i potrafią być skuteczni. W mojej opinii ciężko typować tu wynik, ale można się spodziewać, że obie ekipy strzelą gola.

1.65

OBIE STRZELĄ

betfan

Augsburg - Darmstadt: Kursy bukmacherskie

Augsburg jest w tym pojedynku sporym faworytem, a kurs na to, że ponownie zgarną komplet punktów, wynosi 1.87. Nieco niższe szanse, według bukmacherów, mają zawodnicy drużyny Darmstadt, na których mnożnik wynosi 3.85. W przypadku remisu przelicznik to 3.75.

Augsburg - Darmstadt: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Sobotni mecz pomiędzy Augsburg a Darmstadt, w ramach 7. kolejki Bundesligi, odbędzie się  7 października o 15:30 na WWK Arena w Augsburgu. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na kanale Viaplay z polskim komentarzem.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!