Pobierz aplikację betfan na telefon
ATP Finals: Hurkacz nadal ma szansę na awans

Pomimo dwóch porażek, Hubert Hurkacz dalej ma szanse na awans do półfinału turnieju ATP Finals w Turynie. Polak jednak musi wygrać ze Zverevem i liczyć na porażkę Sinnera z Miedwiediewem.

ATP Finals 2021: Bardzo słaby mecz Hurkacza z Sinnerem, thriller Zvereva z Miedwiediewem

Zanim przejdziemy do zapowiedzi typów na mecz Huberta Hurkacza z Alexandrem Zverevem, podsumujmy najpierw drugą kolejkę zmagań w grupie czerwonej na turnieju ATP Finals w Turynie. Hubert Hurkacz dość dotkliwie przegrał z Jannikiem Sinnerem w dwóch setach, wygrywając łącznie zaledwie cztery gemy. Był to bardzo słaby występ Polaka. Wrocławianin w meczu ze Zverevem musi zdecydowanie powrócić do dobrych momentów gry ze spotkania z Daniiłem Miedwiediewem, żeby móc powalczyć w ostatnim meczu w grupie.

Daniił Miedwiediew i Alexander Zverev zgotowali swoim kibicom niesamowity thriller, z którego ostatecznie zwycięsko wyszedł Rosjanin, który przypieczętował swój awans do półfinału turnieju w Turynie. Koniecznie zachęcam do obejrzenia skrótów z tych dwóch spotkań.

Wyniki 2. kolejki w grupie czerwonej: 

Daniił Miedwiediew – Alexander Zverev 6:3, 6:7 (3), 7:6 (6)
Hubert Hurkacz – Jannik Sinner 2:6, 2:6

ATP Finals 2021: Hubert Hurkacz – Alexander Zverev (18.11, 14:00) – Zapowiedź meczu

Przede wszystkim będzie to niezwykle ciężki mecz dla Huberta Hurkacza. Polak ciągle ma szansę na awans do półfinału, jednak zadanie jest niezwykle trudne. Hubi musi pokonać Alexandra Zvereva i liczyć na wygraną Miedwiediewa z Sinnerem. Niemiec również walczy o awans do kolejnej fazy rozgrywek, więc zapowiada się prawdziwa walka na noże. Jakie argumenty w tym starciu będzie miał Hurkacz? Na pewno serwis i umiejętność utrzymywania wymian. Jeżeli Polak będzie w dobrej dyspozycji serwisowej oraz kondycyjnej, moim zdaniem będzie w stanie zamęczyć Zvereva, który na pewno odczuje trudy meczu z Miedwiediewem. Oczywiście, faworytem jest Niemiec i to on może rozdawać karty w tym starciu. Liczę jednak na dobry mecz w wykonaniu Hubiego i na doprowadzenie do sytuacji, w której o wyniku będą decydowały pojedyncze piłki.

ATP Finals 2021: Hubert Hurkacz – Alexander Zverev (18.11, 14:00) – Typ na spotkanie

Bukmacherzy wyraźnie faworyzują w tym starciu Alexandra Zvereva. Hubert jest zdecydowanym underdogiem i raczej mało kto liczy na jego wygraną. Ja także nie jest aż tak optymistycznie nastawiony, jednak myślę, że Hubi jest w stanie powalczyć, jeżeli zaprezentuje poziom zbliżony do pierwszego meczu z Daniiłem Miedwiediewa. Liczę, że Polak postawi się Niemcowi i spotkanie nie zakończy się tak szybko, jak mecz z Jannikiem Sinnerem. Zdecydowałem się postawić typ na over gemów, ponieważ widzę w nim spory potencjał i value. Spotkanie Huberta Hurkacza i Alexandra Zvereva rozpocznie się 18 listopada o godzinie 14:00. Transmisję z tego wydarzenia można obejrzeć na antenie Polsatu Sport.

Proponowany typ: Powyżej 21.5 gemów

ATP Finals 2021: Hubert Hurkacz – Alexander Zverev – Na Żywo

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!