Atletico Madryt – Villarreal: Typy, kursy, zapowiedź 12.11

Adrian Krawczyk

11 listopada 2023

Atletico Madryt
W bardzo ciekawym niedzielnym meczu 13 kolejki hiszpańskiej La Liga Atletico Madryt podejmie na własnym obiekcie Villarreal. Oczywiście to drużyna Diego Simeone według analityków jest kandydatem do zwycięstwa w tym spotkaniu, jednak Żółta Łódź Podwodna potrafi zmobilizować się na takie spotkania i urywać punkty lepszym od siebie. Czy Villarreal będzie w stanie ugrać choćby 1 punkt w Madrycie przeciwko Atletico? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Atletico Madryt – Villarreal.

Atletico Madryt – Villarreal typy bukmacherskie

Atletico Madryt już od kilku sezonów jest trzecią drużyną Hiszpanii. Co jakiś czas udaje im się nawet wyprzedzić Barcelonę lub Real Madryt. W tym sezonie wydaje się, że mogą się włączyć do walki o czołowa trójkę. Ich gra jest naprawdę dobra, a szczególnie świetne wyniki wykręcają przed własną publicznością. To tutaj właśnie zmierzą się z Villarrealem. Żółta Łódź Podwodna ma w tym sezonie spore kłopoty, albowiem po 12 rozegranych spotkaniach mają 12 punktów i plasują się na 13 pozycji. Kurs na Atletico jest dość niski i choć zapewne wygrają to spotkanie nie postawię w tym meczu na nich. Pójdę w tym spotkaniu w BTTS. Jak wspomniałem wcześniej Villarreal potrafi mobilizować się na ważne spotkania i według mnie i Atletico i Villarreal zdobędą tutaj po minimum jednym golu.

1.77

OBIE STRZELĄ GOLA

betfan

Atletico Madryt - Villarreal kursy bukmacherskie

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Atletico Madryt - Villarreal wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim nieznacznie drużyna Atletico Madryt (kurs 1.36). Mniejsze szanse natomiast ma drużyna gości – Villarreal, na których mnożnik został wyceniony na poziomie wynoszącym 7.50. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Atletico Madryt - Villarreal to może liczyć na kurs 5.00. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu – na poniżej 2.5 ogólnej sumy w meczu możemy znaleźć mnożnik 2.49, natomiast na over 2.5 gola w meczu znajdziemy kurs na poziomie nieco niższym, bo 1.50.

Atletico Madryt - Villarreal GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Niedzielny mecz pomiędzy Atletico Madryt, a Villarrealem w ramach 13 kolejki hiszpańskiej La Liga, odbędzie się 12 listopada o 21:00 na Metropolitano Stadium w Madrycie. Spotkanie będzie można obejrzeć na żywo w na kanale telewizyjnym Canal+ Sport.
  • Relację można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej

Autor tekstu

Adrian Krawczyk

Pasjonat piłki nożnej od młodu. Później sam próbował swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych. Teraz największy pasjonat piłki nożnej, kolarstwa oraz skoków narciarskich. Wszechstronność w sporcie to mój atut - śledzę praktycznie wszystko, co jest możliwe - od darta, przez esport, aż po topowe mecze piłkarskie.

Najnowsze wpisy