Pobierz aplikację betfan na telefon
Atalanta – Lecce: Typy, kursy, zapowiedź 30.12 | Serie A

Pierwszym sobotnim meczem 18 kolejki Serie A będzie starcie, w którym Atalanta podejmie na własnym obiekcie Lecce. Oczywiście to gospodarze mają większe szanse według analityków i powinni oni wygrać to spotkanie. Czy tak się jednak stanie? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Atalanta – Lecce.

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Atalanta – Lecce?
  2. Zapowiedź meczu Atalanta – Lecce
  3. Jakie są kursy na mecz Atalanta – Lecce?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Atalanta – Lecce?

Atalanta – Lecce typy bukmacherskie

2.23

WYGRANA ATALANTY

Z HANDICAPEM -1.5 GOLA

betfan

Atalanta w tym sezonie nieco zawodzi we włoskiej Serie A. Po 17 rozegranych spotkaniach mają na swoim koncie 26 punktów i plasują się na 8 lokacie. Ich strata do miejsc premiowanych grą w europejskich pucharach w następnym sezonie nie jest jednak duża. Z pewnością wygrana z Lecce bardzo by się przydała, albowiem mogliby zakończyć rundę jesienną w okolicach TOP 7. Lecce natomiast plasuje się na 12 lokacie i jest solidnym zespołem. Grając jednak na wyjeździe z Atalantą nie daje im szans i spodziewam się, że Atalanta będzie chciała wysoko wygrać to spotkanie, dlatego typuję ich wygraną z handicapem -1.5 gola po kursie 2.23.

 

Atalanta - Lecce kursy bukmacherskie

  • Wygrana Atalanty - 1.44
  • Remis - 4.20
  • Wygrana Lecce - 6.80
  • Powyżej 2.5 goli - 1.86
  • Obie drużyny strzelą gola - 2.11

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Atalanta - Lecce wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim drużyna Atalanty (kurs 1.44). Mniejsze szanse natomiast ma drużyna gości - Lecce, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 6.80. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Atalanta - Lecce to może liczyć na kurs 4.20. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu – ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 1.86, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco niższym, bo 1.84.

Atalanta - Lecce GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Sobotni mecz pomiędzy Atalantą, a Lecce w ramach 18 kolejki włoskiej Serie A, odbędzie się 30 grudnia o 12:30 na Gewiss Stadium w Bergamo. Spotkanie będzie można obejrzeć na żywo na kanałach telewizyjnych. Transmisję z meczu Atalanta - Lecce przeprowadzi Eleven Sports 1.

  • Relację można także śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!