Aston Villa – West Ham United: Typy, kursy, zapowiedź 22.10

Adrian Krawczyk

21 października 2023

Aston Villa, typy
W jedynym niedzielnym meczu 9 kolejki angielskiej Premier League Aston Villa podejmie na własnym stadionie drużynę West Hamu United. Niewątpliwie będzie to bardzo ciekawe spotkanie, albowiem obie ekipy prezentują bardzo zbliżony do siebie poziom i z pewnością fanów czeka świetne widowisko. Dodatkowo obie ekipy są blisko siebie w tabeli, więc zyskanie tutaj 3 puntów dałoby sporą przewagę. Kto więc okaże się lepszy? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Aston Villa – West Ham United.

Aston Villa – West Ham United typy bukmacherskie

Aston Villa, jak i West Ham United jak do tej pory bardzo dobrze spisują się w angielskiej Premier League. Można chyba już otwarcie stwierdzić, że będą to zespoły, które będą walczyć o awans do europejskich pucharów. Większe szanse oczywiście ma Aston Villa, jednak nie można skreślać także Młotów. W tym spotkaniu to Aston Villa ma większe szanse na zwycięstwo, jednak jest to też związane z tym, że zagrają na własnym obiekcie. Ja pójdę tutaj w kierunku BTTS-u w meczu po kursie 1.56 w Betfan. Obie ekipy są mocne w ataku i z pewnością obie zagrają ofensywną piłkę, co powinno przełożyć się na kilka goli w tym meczu, a że dysproporcja jest mała to powinny strzelić je zarówno Aston Villa, jak i West Ham United.

1.56

BTTS - OBIE STRZELĄ

betfan

Aston Villa - West Ham United kursy bukmacherskie

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Aston Villa - West Ham United wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim drużyna Aston Villi (kurs 1.94). Mniejsze szanse natomiast ma drużyna gości - West Ham United, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 3.40. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Aston Villa - West Ham United to może liczyć na kurs 3.85. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu - ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 1.54, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco wyższym, bo 2.30.

Aston Villa - West Ham United GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Niedzielny mecz pomiędzy Aston Villą, a West Ham United w ramach 9 kolejki angielskiej Premier League, odbędzie się 22 października o 17:30 na Villa Park w Birmingham. Spotkanie będzie można obejrzeć na żywo. Transmisję z meczu przeprowadzi platforma streamingowa Viaplay.
  • Relację można także śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej

Autor tekstu

Adrian Krawczyk

Pasjonat piłki nożnej od młodu. Później sam próbowałem swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych. Teraz największy pasjonat piłki nożnej, kolarstwa oraz skoków narciarskich. Wszechstronność w sporcie to mój atut - śledzę praktycznie tylko co jest możliwe - od darta, przez esport, aż po topowe mecze piłkarskie.

Najnowsze wpisy