Pobierz aplikację betfan na telefon
Arthur Rinderknech – Hubert Hurkacz:  typy, kursy | ATP Metz 2022
Hubert Hurkacz broni tytułu sprzed roku w Metz. Z tegoroczną edycją pożegnał się już Danił Miedwiedew, czyli turniejowa jedynka. Tym samym Polak jest faworytem do ponownego triumfu w tym turnieju. Póki co Hubi rozegrał jedno spotkanie z Dominicem Thiemem wygrany 2:0. Czy Hurkacz wytrzyma presję i będzie w stanie ponownie wygrać w Metz? Zapraszam na zapowiedź i typy spotkania Arthur Rinderknech – Hubert Hurkacz.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

ATP Metz 2022: Arthur Rinderknech – Hubert Hurkacz (23.09. 15:30): Zapowiedź

Tegoroczny triumfator Poznań Open czyli Arthur Rinderknech, będzie rywalem Huberta Hurkacza w meczu o półfinał turnieju ATP w Metz. Francuz ma za sobą wygraną z Jaume Munarem 2:1 i Nikolozem Basilaszwilim 2:0. Oczywiście nieodzwonie w przypadku tego zawodnika kluczowym i bardzo wspierającym aspektem jest serwis. Arthur o wiele gorzej radzi sobie z grą z głębi kortu. Co zweryfikował sam Polak, gdy grali przeciwko sobie w tegorocznej edycji turnieju w Miami. Tam Hubert wygrał 2:0 i zaserwował aż 17 asów  (jego rywal 5), a po bardzo wyrównanym secie, który kończył się tie-breakiem w drugiej partii wygrał już bardzo pewnie 6:2.
Polak wygrał zeszłoroczną edycję turnieju pokonując w finale Pablo Carreno Bustę 2:0. Wtedy to Hubert nie oddał seta przez cały turniej. W tym roku ma za sobą na razie mecz tylko z Dominicem Thiemem wygranym pewnie, bez oddania serwisu, 6:3, 6:4. Hurkacz świetnie czuje się na kortach w Metz i z pewnością ma ogromną szansę by triumfować w nim ponownie.

ATP Metz 2022: Arthur Rinderknech - Hubert Hurkacz (23.09. 15:30): Typ

1.44

POWYŻEJ

20,5 GEMÓW

betfan

Zarówno Hubert jak i Arthur mocno opierają swoją grę na serwisie. Polakowi wychodzi to jednak lepiej, stąd też wygrana w jego porzednim meczu z Francuzem 2:0. Wtedy rozegrali łącznie 21 gemów. Myślę, że przy okazji swoich kibiców gospodarz zagra bardzo dobrze, zwłascza przy swoim serwisie, a co za tym idzie znów możemy się spodziewać przynajmniej jednego tie breaka. Stawiam w tym spotkaniu powyżej 20,5 gemów.

ATP Metz 2022: Arthur Rinderknech - Hubert Hurkacz (23.09. 15:30): Transmisja, gdzie oglądać?

Mecz ćwierćfinałowy z udziałem Huberta Hurkacza odbędzie się 23 września o godzinie 15:30. Transmisję z tego turnieju będzie można zobaczyć na kanale Polsat Sport Extra, lub w aplikacji Polsat Box Go. Relacje z meczu dostępna będzie też na sport.betfan.pl.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!