Pobierz aplikację betfan na telefon
Arsenal – Brighton: Typy, kursy, zapowiedź 14.05 Premier League
Pora na trzy ostatnie kolejki Premier League, więc można rozpocząć już odliczanie do zakończenia sezonu. Arsenal w jednym z trzech starć tego dnia, zmierzy się na swoim boisku z Brighton. Kanonierzy stracili swoją przewagę nad resztą drużyn i teraz tracą punkt do lidera, którym jest City. Mają jednak przed sobą trzy starcia w zasięgu ich możliwości, więc muszą czekać też na błąd obywateli. Czy dziś zgarną komplet? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typ w meczu Arsenal – Brighton.

Arsenal – Brighton: zapowiedź meczu

Arenal cały sezon walczył skutecznie o mistrzostwo, ale ostatnie kolejki straciły i seria remisów bardzo stopiły ich przewagę. Kluczowa była jednak porażka z City, po której to oni teraz muszą ich gonić, ponieważ tracą do nich jeden punkt. Dziś czeka ich najtrudniejsze z trzech ostatnich spotkań i będą podejmować bardzo groźne Brighton. Mewy są jeszcze przed kilkoma meczami zaległymi i mają sporą szansę na europejskie puchary, ale potrzebują zwycięstw, o co dziś na pewno nie będzie łatwo.

Arsenal - Brighton: typy

Obie drużyny postawią wszystko na ostatnie mecze tego sezonu, by osiągnąć swoje cele. Dziś spodziewam się świetnego spotkania i wielu emocji. Ciężko stwierdzić czy przełoży się to na bramki, bo defensywy obu zespołów są bardzo dobre. Poszukam więc kierunku w rzutach rożnych i stawiam powyżej 8,5 tych stałych fragmentów gry.

1.54

POWYŻEJ 8,5

RZUTÓW ROŻNYCH

betfan

Arsenal - Brighton: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Niedzielny mecz pomiędzy Arsenalem a Brighton, w ramach 36. kolejki Premier League, odbędzie się 14 maja o 17:30 na Emirates Stadium w Londynie. Transmisję z tego starcia będzie można obejrzeć na platformie Viaplay.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!