Arka Gdynia – Wisła Płock: Typy, kursy, zakłady 21.04

Adrian Krawczyk

21 kwietnia 2024

arka gdynia-polonia

W niedzielnym spotkaniu 28. kolejki Fortuna 1 Liga wicelider, czyli Arka Gdynia podejmie na własnym obiekcie Wisłę Płock. Niewątpliwie obu ekipom bardzo zależy na punktach, albowiem mają szanse na Ekstraklasę. W gorszej sytuacji jest Wisła Płock, a dodatkowo zagra tutaj na wyjeździe. Czy będą w stanie ograć Arkę Gydnia? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Arka Gdynia – Wisła Płock.

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Arka Gdynia – Wisła Płock?
  2. Zapowiedź meczu Arka Gdynia – Wisła Płock
  3. Jakie są kursy na mecz Arka Gdynia – Wisła Płock?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Arka Gdynia – Wisła Płock?

Arka Gdynia – Wisła Płock typy bukmacherskie

1.72

WYGRANA ARKI

betfan

Arka Gdynia ma bardzo duże szanse na bezpośredni awans do polskiej Ekstraklasy. Na ten moment jest wiceliderem i ma 7 punktów zapasu nad trzecim zespołem. Gdyby dzisiaj byli w stanie ograć Wisłę Płock niewątpliwie ich szanse na ten awans zwiększyłyby się jeszcze bardziej. Drużyna z Płocka natomiast ma 3 punkty straty do miejsca dającego grę w barażach o polską Ekstraklasę. Zadanie jednak będzie bardzo trudne, albowiem Arka jest w dobrej formie w ostatnim czasie, a dodatkowo zagra na własnym obiekcie, dlatego typuję ich wygraną po kursie 1.72.

 

Arka Gdynia - Wisła Płock kursy bukmacherskie

  • Wygrana Arka Gdynia – 1.72
  • Remis – 3.75
  • Wygrana Wisła Płock – 4.45
  • Powyżej 2.5 goli – 1.74
  • Obie drużyny strzelą gola – 1.77

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Arka Gdynia - Wisła Płock wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim drużyna Arki Gdynia (kurs 1.72). Mniejsze szanse natomiast ma drużyna gości - Wisła Płock, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 4.45. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Arka Gdynia - Wisła Płock to może liczyć na kurs 3.75. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu – ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 1.74, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco wyższym, bo 2.01.

Arka Gdynia - Wisła Płock GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Niedzielny mecz pomiędzy Arką Gdynia, a Wisłą Płock w ramach 28. kolejki polskiej Fortuna 1. Ligi, odbędzie się 21. kwietnia o 12:40 na Stadionie GOSiR w Gdyni. Spotkanie będzie można obejrzeć na żywo na kanałach telewizyjnych. Transmisję z meczu Arka Gdynia - Wisła Płock przeprowadzi telewizja Polsat Sport.

  • Relację można także śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
 

Autor tekstu

Adrian Krawczyk

Pasjonat piłki nożnej od młodu. Później sam próbowałem swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych. Teraz największy pasjonat piłki nożnej, kolarstwa oraz skoków narciarskich. Wszechstronność w sporcie to mój atut - śledzę praktycznie tylko co jest możliwe - od darta, przez esport, aż po topowe mecze piłkarskie.

Najnowsze wpisy