Pobierz aplikację betfan na telefon
Arka Gdynia – Termalica. Typy, kursy, zapowiedź 06.11 | 1. liga
W pierwszym niedzielnym meczu 17. kolejki 1. ligi, Arka Gdynia zagra z Termalicą. Gospodarze zajmują czwarte miejsce na zapleczu Ekstraklasy, a goście są na ósmej lokacie. Sprawdź zapowiedź i typy na mecz Arka Gdynia – Termalica.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

1. liga: Arka Gdynia – Termalica (06.11, 12:40) – zapowiedź meczu

Arka Gdynia w pierwszym niedzielnym meczu 1. ligi, zagra z Termalicą. Gospodarze zajmują czwartą lokatę. Po wygranej nad Ruchem i Chojnicznką, ulegli ŁKSowi Łódź. Termalica plasuje się na ósmej pozycji i nie przegrała od trzech kolejek. W trakcie tej serii zremisowała z Wisłą Kraków i Sandencją Nowy Sącz, a także ograłą 3:0 Resovię Rzeszów.

1. liga: Arka Gdynia - Termalica (06.11, 12:40) - typy

Typy Arka Gdynia - Termalica

Arka Gdynia na papierze prezentuje się nieco lepiej. Obie drużyny są jednak w dobrych dyspozycjach i będą chciały zgarnąć komplet punktów. Stawiam zatem na BTS.

1.66

OBIE STRZELĄ

betfan

1. liga: Arka Gdynia - Termalica (06.11, 12:40) - gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Niedzielny mecz Arki Gdynia z Termalicą, odbędzie się 6 listopada o 12:40. Transmisję z tego spotkania będzie można obejrzeć na Polsat Sport.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!