Pobierz aplikację betfan na telefon
Arka Gdynia – Stal Rzeszów: Typy, kursy, zakłady 25.02

Lider Fortuna 1. Ligi, czyli drużyna Arki Gdynia w meczu 21. kolejki zmierzy się ze Stalą Rzeszów. Wydaje się, że Arka tak dobrze grająca w tym sezonie powinna poradzić sobie bez większych problemów ze Stalą, jednak znając realia polskiej piłki możemy być też świadkami sensacji. Kto więc okaże się lepszy w tym starciu? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Arka Gdynia – Stal Rzeszów.

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Arka Gdynia – Stal Rzeszów?
  2. Zapowiedź meczu Arka Gdynia – Stal Rzeszów
  3. Jakie są kursy na mecz Arka Gdynia – Stal Rzeszów?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Arka Gdynia – Stal Rzeszów?

Arka Gdynia – Stal Rzeszów typy bukmacherskie

1.57

WYGRANA ARKI

betfan

Arka Gdynia po 20. spotkaniach wywalczyła 37 punktów. Dzięki temu plasuje się na pozycji lidera Fortuna 1 Ligi i ma jak najbardziej realne szanse, aby bezpośrednio awansować do Ekstraklasy. Stal Rzeszów natomiast prezentuje się mocno przeciętnie. Na swoim koncie ma 23 punkty i bliżej im do miejsca spadkowego niż baraży o Ekstraklasę. Wydaje się, że Arka grając tak dobrze w tym sezonie, dodatkowo która ze Stalą zagra u siebie na stadionie powinna spokojnie ograć z zespół z Rzeszowa. Dodatkowo Stal czeka długa podróż, dlatego nie spodziewam się tutaj sensacji i typuję wygraną Arki.

 

Arka Gdynia - Stal Rzeszów kursy bukmacherskie

  • Wygrana Arka Gdynia – 1.57
  • Remis – 4.00
  • Wygrana Stal Rzeszów – 5.20
  • Powyżej 2.5 goli – 1.71
  • Obie drużyny strzelą gola – 1.80

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Arka Gdynia - Stal Rzeszów wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim drużyna Arki Gdynia (kurs 1.57). Mniejsze szanse natomiast ma drużyna gości - Stal Rzeszów, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 5.20. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Arka Gdynia - Stal Rzeszów to może liczyć na kurs 4.00. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu – ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 1.71, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco wyższym, bo 2.02.

Arka Gdynia - Stal Rzeszów GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Niedzielny mecz pomiędzy Arką Gdynia, a Stalą Rzeszów w ramach 21. kolejki polskiej Fortuna 1. Ligi, odbędzie się 25 lutego o 12:40 na Stadionie GOSiR w Gdynii. Spotkanie będzie można obejrzeć na żywo na kanałach telewizyjnych. Transmisję z meczu Arka Gdynia - Stal Rzeszów przeprowadzi telewizja Polsat Sport.

  • Relację można także śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!