Arka Gdynia – Podbeskidzie B-B: Typy, kursy, zapowiedź | 12.11 1. Liga Polska

Wojciech Sikora

12 listopada 2022

1. liga: Podbeskidzie Bielsko-Biała

W 1. lidze polskiej dzieje się naprawdę wiele. Jak co roku są walka praktycznie całej ligi jest bardzo wyrównana. W  jednym z meczów 18. kolejki Arki Gdynia zmierzy się z Podbeskidziem B-B. Dziewięć spotkań, to właśnie seria gości bez porażki. Mimo to gospodarze są wyżej w tabeli i to oni są faworytem. Jak zakończy się to starcie? Zapraszam na zapowiedź spotkania Arka Gdynia – Podbeskidzie B-B.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

1. Liga: Arka Gdynia – Podbeskidzie B-B (12.11, 17:30) – zapowiedź meczu

Arka Gdynia ten sezon ma bardzo w kratkę. Serie zwycięstw przerywają niespodziewanymi porażkami czy remisami. Mimo wszystko wciąż znajdują się w top 6, choć porażka w najbliższym spotkaniu może im to odebrać. Poprzednie ich dwie porażki nie były dużym zaskoczeniem, bo rywalizowali z liderem ŁKS Łódź i bardzo silną ekipa Termalicy. Teraz znów zetrą się z jedną z lepszy drużyn ligi, czyli Podbeskidziem B-B. Goście mają niezłą serię wygranych i na pewno mimo tego, że są underdogiem, to mają duże szanse namieszać w tym starciu. 

 

1. Liga: Arka Gdynia - Podbeskidzie B-Bt (12.11, 17:30) - typy

Typy Arka Gdynia - Podbeskidzie B-B

Ich pierwsze starcie w inauguracyjnej kolejce tego sezonu, zakończyło się z tylko jednym trafieniem. Arka Gdynia wygrała tamto starcie 1:0, choć mecz nie należał do wielkich widowisk. Z biegiem sezonu drużyny się rozkręciły i bramek  z obu stron przybyło. Myślę, więc, że to starcie przyniesie nam co najmniej trzy trafienia.

1.79

POWYŻEJ 2,5 GOLA

betfan

1. Liga: Arka Gdynia - Podbeskidzie B-B (12.11, 17:30) - gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Sobotni mecz Arki Gdynia, z  Podbeskidziem B-B w ramach 18. kolejki 1. Ligi polskiej, odbędzie się 12 listopada o 17:30 na Stadionie w GOSiR w Gdynii. Transmisję z tego starcia będzie można obejrzeć na kanale Polsat Sport Extra.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
 

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy