Pobierz aplikację betfan na telefon
Arka Gdynia – Lech Poznań: Typy, kursy, zapowiedź 07.12 Puchar Polski
Środek tygodnia to nie czas na odpoczynek, w krajowych rozgrywkach, a rywalizację w ramach 1/8 finału Pucharu Polski. Lech Poznań, w jednym z trzech spotkań, uda się na wyjazd do Gdyni, by podjąć miejscową drużynę. Do niedawna obie drużyny mogły rywalizować na boiskach Ekstraklasy, od tego sezonu ta szansa była możliwa tylko w pucharze. Czy mimo wszystko gospodarze będą w stanie dziś zaskoczyć rywali? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy w meczu Arka Gdynia – Lech Poznań.

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Arka Gdynia – Lech Poznań?
  2. Zapowiedź meczu Arka Gdynia – Lech Poznań.
  3. Jakie są kursy na mecz Arka Gdynia – Lech Poznań?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Arka Gdynia – Lech Poznań?

Arka Gdynia – Lech Poznań: typy bukmacherskie

Bardzo mocne warunki w 1. lidze postawiła Arka Gdynia, która zajmuje obecnie fotel lidera. Ich powrót do Ekstraklasy może okazać się bardzo bliski, Aktualnie są też w świetnej formie, bowiem ostatnią porażkę odnieśli 23 września. Teraz może przyjść jednak porażka, bowiem zmierzą się z Lechem Poznań, czyli jedną z czołowych ekip najwyższej klasy rozgrywkowej Polski.

1.44

PONIŻEJ 3.5 GOLA

betfan

Wiadomo, że mecze tych drużyn grane są raczej w przyjaznej atmosferze i dzięki temu można liczyć na czyste widowisko. Niewiele też tempa mają te spotkania, które kończą się z reguły bardzo niskimi wynikami. Moim zdaniem dziś także wynik będzie minimalny, dlatego typuję poniżej 3.5 gola.

Arka Gdynia - Lech Poznań: kursy bukmacherskie

Wygrana Arka Gdynia - 3.40

Remis - 3.60

Wygrana Lech Poznań - 1.98

Powyżej 2.5 gola - 1.66

Obie strzelą - 1.62

Sporym faworytem tego zestawienia, jest niewątpliwie Lech Poznań. Kurs na to, że oni odniosą zwycięstwo, w regulaminowym czasie gry, wynosi 1.98. W przypadku wygranej Arki Gdynia przelicznik to 3.40.. Remis po 90 minutach daje szanse na mnożnik 3.60.

Arka Gdynia - Lech Poznań: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Czwartkowy mecz pomiędzy zespołami Arka Gdynia a Lech Poznań, w ramach 1/8 finału Pucharu Polski, odbędzie się 7 grudnia o godzinie 21:00 na stadionie GOSiR w Gdyni. Spotkanie będzie transmitowane na kanale Polsat Sport z polskim komentarzem.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!