Pobierz aplikację betfan na telefon
Apator Toruń – Włókniarz Częstochowa: Typy, kursy, zapowiedź 17.09 | PGE Ekstraliga
Przed nami rozstrzygająca faza rozgrywek PGE Ekstraligi, czyli czas na finały oraz mecz o trzecie miejsce. Oczy całego żużlowego świata będą skierowane na polskie tory, gdzie już w niedzielę czeka nas pierwszy mecz o trzecie miejsce. Apator Toruń podejmie na własnym torze zespół Włókniarza Częstochowa. Czy Torunianie zapewnią sobie dobrą zaliczkę przed meczem rewanżowym? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy w meczu Apator Toruń – Włókniarz Częstochowa

Apator Toruń – Włókniarz Częstochowa: Typy bukmacherskie

Nadszedł czas na rozstrzygnięcia obecnego sezonu PGE Ekstraligi. Przed nami emocjonujące starcie o trzecie miejsce, w którym Apator Toruń podejmie na swoim torze ekipę Włókniarza Częstochowa. Osobiście uważam, że lepiej do tego dwumeczu przystąpią torunianie, zwani również „Aniołami”. Jednym z kluczowych czynników jest fakt, że będą rywalizować na własnym owalu, co może mieć istotny wpływ na osiągnięcie pozytywnego wyniku.

1.45

APATOR TORUŃ

WYGRA MECZ

betfan

Dodatkowo, mam przeczucie, że na tym etapie rozgrywek Apator, szczególnie w kontekście domowego starcia, dysponuje nieco więcej argumentami. Niemniej jednak, obie drużyny borykają się z własnymi problemami, i zwycięzcą w starciu o trzecie miejsce będzie zespół, który bardziej sprawnie sobie z nimi poradzi. W pierwszym starciu o brąz PGE Ekstraligi 2023 kluczową rolę odegra postawa Emila Sajfutdinowa. Przewiduję, że ten zawodnik posiadający polski paszport zdobędzie przynajmniej 11 punktów. Jego bogate doświadczenie i znajomość toruńskiej Motoareny powinny mu pomóc w osiągnięciu tego celu. W mojej ocenie, Apator Toruń wyjdzie zwycięsko z tego starcia.

Apator Toruń – Włókniarz Częstochowa: kursy bukmacherskie

Gospodarze będą chcieli zaprezentować się doskonale przed własną publicznością, oraz zapewnić sobie zaliczkę przed meczem rewanżowym. W tym spotkaniu również są stawiani w roli faworyta, a kurs na ich zwycięstwo to 1.45. Przelicznik na zwycięstwo gości jest znacznie wyższy i wynosi on 3.00. Remis w tym spotkaniu to kurs 14.00.

Apator Toruń – Włókniarz Częstochowa: online, na żywo

Niedzielny mecz pomiędzy Apatorem Toruń a Włókniarzem Częstochowa w ramach meczu o trzecie miejsce PGE Ekstraligi, odbędzie się 17 września o 16:30 na Stadionie Apatora Toruń. Spotkanie będzie można obejrzeć na Canal + Sport 5, z polskim komentarzem.
    • Relację można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!