Pobierz aplikację betfan na telefon
Angers – Toulouse. Typy, kursy, zapowiedź 12.03 | Ligue 1
W niedzielę czerwona latarnia Ligue 1 – Angers, zagra z Toulouse. Będzie to pojedynek 27. kolejki ligi francuskiej. Czy goście wykorzystają beznadziejną dyspozycję gospodarzy? Sprawdź zapowiedź i typy na mecz Angers – Toulouse.

Angers – Toulouse: zapowiedź meczu

Angers ma fatalny sezon i prawdopodobnie pogodził się już ze spadkiem do Ligue 2. Klub ten jest czerwoną latarnią ligi, a do bezpiecznej lokaty traci aż 13 punktów. Angers nie wygrał od 18 kolejek. Przed tygodniem przegrał z Montpellier aż 0:5, a wcześniej musiał uznać wyższość Lyonu i Strasbourga. Przeciwnikiem Angers w 27. kolejce Ligue 1 będzie Toulouse. Goście tego spotkania przegrali w trzech poprzednich kolejkach. Musieli uznać wyższość Clermont, Reims i Marsylii.

Angers - Toulouse: typy i przewidywane składy

Typy Angers - Toulouse

Pojedynek Angers z Toulouse będzie starciem klubów, które w ostatnim czasie strzelają bramki bardzo rzadko. Spodziewam się zatem tak zwanego meczu dla koneserów. Stawiam na poniżej 2,5 gola.

2.14

PONIŻEJ 2,5 GOLA

betfan

Przewidywane składy

  • Angers: Bernardoni; Valery, Blazic, Hountondji, Chetti; Capelle, Mendy, Abdelli; Sima, Niane, Salama
  • Toulouse: Dupe; Desler, Nicolaisen, Rouault, Suazo; Spierings, Van Den Boomen; Aboukhlal, Dejaegere, Chaibi; Dallinga

Angers - Toulouse: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Niedzielny mecz Angers z Toulouse, odbędzie się 12 marca 15:00. Żadna polska stacja telewizyjna nie będzie transmitować tego spotkania.
  • Relację można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!