Pobierz aplikację betfan na telefon
Andora – Szwajcaria: Typy, kursy, zapowiedź | 16.06 el. EURO 2024
Koniec sezonu w najmocniejszych ligach Europy stał się faktem, więc to idealna pora na powrót do eliminacji EURO 2024. Andora, w jednym z dwunastu spotkań tego dnia, podejmie na swoim stadionie reprezentację Szwajcarii. Goście w grupie I są zdecydowanymi faworytami, co udowodnili już w poprzednich dwóch pojedynkach. Dzisiejszy mecz zdaje się być formalnością. Czy tak się wydarzy? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy meczu Andora – Szwajcaria.

Andora – Szwajcaria: Zapowiedź meczu

Andora nie jest w tej grupie drużyną aspirującą do awansu na mistrzostwa, choć udało im się niespodziewanie w poprzednim meczu zremisować z Kosowem. Ten punkt może być nawet ich ostatnim zdobytym w tych eliminacjach. Pozostałę mecze mogą być porażkami takimi, jak z Andorą, czyli do zera. A już na pewno takiego rezultatu można spodziewać się ze Szwajcarią, czyli liderem grupy mającym za sobą dwa zwycięstwa. Najpierw 5:0 z Białorusią, a następnie 3:0 z Izraelem.

Andora - Szwajcaria: - Typy na mecz

Ten mecz ma jednego faworyta i każdy inny wynik, nie będącym wygraną Szwajcarii, będzie zaskoczeniem. Tutaj spodziewam się ponownie sporej bramkowej przewagi, tak jak w dwóch poprzednich pojedynkach. Moim zdaniem od początku goście zdominują mecz i będzie on w pełni pod ich dyktando. Typuję w tym spotkaniu wygraną Szwajcarii z handicapem-2,5.

1.63

SZWAJCARIA WYGRA

Z HANDICAPEM -2,5

betfan

Andora - Szwajcaria: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Piątkowy mecz pomiędzy Andorą a Szwajcarią, w ramach kwalifikacji do Mistrzostw Europy, odbędzie się 16 czerwca o 20:45 na Estadi Nacional w Andorra la Vella. Mecz nie będzie emitowany przez żadną  stację z polskim komentarzem.
  • Relację live można śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!